Re: nincs cím 2012. június 7. 22:26 matgab Előzmény: #518924 na ennyit a spanyolokról... egy matgab látogatás egy országba = minusz 3 fokozat... Mi lenne Mo-val, ha nem itt laknék? Egy mini Svájc? Na mindegy, ne feledjétek 2 hét múlva Portugália!