Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #518924

na ennyit a spanyolokról... egy matgab látogatás egy országba = minusz 3 fokozat...

Mi lenne Mo-val, ha nem itt laknék? Egy mini Svájc?

Na mindegy, ne feledjétek 2 hét múlva Portugália!