Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #520889szegény, ő is csóró lesz http://index.hu/gazdasag/vilag/2012/06/14/spanyol_uzletember_europa_leggazdagabbja/
szegény, ő is csóró lesz http://index.hu/gazdasag/vilag/2012/06/14/spanyol_uzletember_europa_leggazdagabbja/