Konzumot messzire kerüld el... ha meg Tüzép-telepet látsz, akkor 10 percen belül hagyd el annak legalább az 1 km-es körzetét ... :))
Konzumot messzire kerüld el... ha meg Tüzép-telepet látsz, akkor 10 percen belül hagyd el annak legalább az 1 km-es körzetét ... :))
ja azok megvannak, azok a stratégiai tartalékok... :-)
fundás lett a lelkem, felnőtt a tőzsdéhez )))
semmi junki
Csak ennyi? És a régi sz@rok? (pflax, freesoft, egyéb junk?)
döntened kéne sztm. Persze elég ha megírod, hogy tőkét emelsz :)
tartom a BUX shortokat (16500-ról) és az OTP longot (4020-ról), ezért pöcsöl a piac se le se fel állapot 17k és 19k között.
kicselezi a piacot ))))
lehet hogy londonban van
hol volt?
http://www.portfolio.hu/gazdasag/menekul_a_toke_spanyolorszagbol.170883.html
ajajjjj
Megvan a forinterősödés oka. A tavalyi emlékekben kell kutatni:
"matgab (Tisztelt Tag) Re: nincs cím Címzett: @Bendeguz
Baxa meg, csak igazam lett ezzel a 313 HUF/EUR-os jóslatommal...
Közben kötöttem egy olyan megbizást, hogy az EUR-jaimat ft-ra váltják 315-ön egy hónap múlva, ha afelett lenne az árfolyam..."
Tehát 315-ös eur vétel.. 315-31,5=283,5
Csak kicsit túllengünk.
Macika jól szimbolizálja a piacot, ő se tudott róla. A forint is erős maradt :)
már itthon van 3 hete :)
http://www.portfolio.hu/gazdasag/szazezrek_tuntettek_spanyolorszagban.170392.html
Gábor aggódunk miattad )
szegény, ő is csóró lesz http://index.hu/gazdasag/vilag/2012/06/14/spanyol_uzletember_europa_leggazdagabbja/