Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

macika Előzmény: #519035

szerintem ha sikerülne a kinti állás, akkor rá 1 évre 1:1-ben lenne az euró-forint .

milyen kecsegtető volna az a 2000 eurós (forintos) fizetésed )))))