Re: nincs cím 2012. június 8. 8:20 macika Előzmény: #519035 szerintem ha sikerülne a kinti állás, akkor rá 1 évre 1:1-ben lenne az euró-forint . milyen kecsegtető volna az a 2000 eurós (forintos) fizetésed )))))