Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#520509 Fornit Előzmény: #520479

De, tegnap kényszerleszállt a Portugáliába menő gép.

A Boeing 767-es gépen 293 utas tartózkodott, a gép visszafordulás után problémamentesen leszállt a Liszt Ferenc Repülőtéren, közvetlenül vasárnap éjfél előtt.

Az MTI kérdésére a Budapest Airport illetékese közölte: a portugál TAP légitársaság gépe fordult vissza és hajtott végre kényszerleszállást.

http://hvg.hu/itthon/20120611_kenyszerleszallas_tap

Nocsak 100 Mrd eurót gyo…

#519744 macika

Nocsak 100 Mrd eurót gyorsan benyomtak a Spanyoloknak, kecsegtetve

ennyi!

Biztos a mocskok megneszelték hogy következő, Portugál látogatása előtt Matgab lecsekkol Maridban )

Re: nincs cím

#519385 macika Előzmény: #519333

A portugál GDP az 1. negyedévben éves szinten 2,2%-kal, negyedéves összevetésben pedig 0,1%-kal csökkent. Az elözö negyedévben még negyedéves szinten 1,3%-os, éves szinten pedig 2,9%-os mínuszt jelentettek. Az exportok éves összevetésben 7,9%-kal emelkedtek. A hazai kereslet 6,1%-kal csökkent. Az év egészére nézve 3%-os GDP-csökkenést vár a kormány,

Re: nincs cím

#519079 macika Előzmény: #519035

szerintem ha sikerülne a kinti állás, akkor rá 1 évre 1:1-ben lenne az euró-forint .

milyen kecsegtető volna az a 2000 eurós (forintos) fizetésed )))))

Re: nincs cím

#519035 matgab Előzmény: #518924

na ennyit a spanyolokról... egy matgab látogatás egy országba = minusz 3 fokozat...

Mi lenne Mo-val, ha nem itt laknék? Egy mini Svájc?

Na mindegy, ne feledjétek 2 hét múlva Portugália!

Re: nincs cím

#518565 macika Előzmény: #518538

ajjajj nagy baj lesz a spanyoloknál, határokat lezárják?

bankmentés, matgab-mentés

teljes káosz

Re: nincs cím

#518538 Zotya32 Előzmény: #518534

akkor 100% az összeomlás, köszönjük a tájékoztatót, holnap elkezdem ásni a földalatti bunkeremet :))

Re: nincs cím

#518534 matgab Előzmény: #516066

Elutazom Spanyolországba, aztán meg Portugáliába munkaügyben. Eddig az olaszoknál voltam.

Úgy látszik csak PIGS államoknak dolgozom...:-)