Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: fd

#445828 Frontin Előzmény: #445823

SnP szépen letört a háromszögből, a fibo korrekciós szinten állt meg. Innen esetleg egy letörés visszateszt jöhet (nem feltétlenül), aztán remélem végleg délnek indul, és minket is visz magával. A következő pár napban minden eldől.

http://kepfeltoltes.hu/111118/S_P_500_NAPI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha ez a bandzsa f@sz nem böfög tegnap, akkor már szépen hozzott volna a short. Sajnos ezt nem lehetett bekalkulálni.

Re: fd

#445823 BudFox Előzmény: #445692

én ráadtam hogy a fene vinné el...tegnap annyira felrángatták.-...a pletykára...akkor hírre lehet adni ??

Re: fd

#445818 BudFox Előzmény: #445692

én ráadtam hogy a fene vinné el...tegnap annyira felrángatták.-...a pletykára...akkor hírre lehet adni ??

Re: nincs cím

#445816 fotdm_01 Előzmény: #445805

köszönöm... tényleg szívás. pedig az esetleges esti leminősítés nagyon kéri a shortot.

Re: fd

#445811 Frontin Előzmény: #445765

A mai túrát áttettem holnapra Bud, nem tudtam volna nyugodt szívvel elmenni, ezért vagyok itt.

jó reggelt! elnézést az …

#445803 fotdm_01

jó reggelt! elnézést az off kérdésért, de jó ideig távol voltam: meg tudja valaki mondani, hogy már visszaállt a stop szolgáltatás? ugy hallottam, felfüggesztették egy időre.

Re: fd

#445765 BudFox Előzmény: #445692

csak az a baj hogy nem 445 ről tudod majd visszanyitni a shortokat, mint én is...hanem lehet hogy 17.100 ról.

Re: fd

#445701 Frontin Előzmény: #445698

Ja meg a 22.04-es is jó "Megtorpantak végül az eladók az amerikai tőzsdén"

Ahhoz képest komoly támaszok alatt zártak, szééép nagy eséssel.

Re: fd

#445698 Frontin Előzmény: #445664

Jobbra 21.07-es hír érdekes, lehet hogy már holnap mégis bóvliba kerülünk. Kíváncsi lennék a reakciókra, hogy valóban be van é ez már árazva. Lehet hogy a mai idióta vásárlók(kivételt képeznek azok akiknek muszály volt) holnap rendesen a falnak futnak.

Re: fd

#445692 big-ebuy Előzmény: #445652

ezt mondtam ,bud,bár kibasztam shortom 550en én állat,445ről,holnap vérontást várok buxon,nyitó után

Re: fd

#445664 BudFox Előzmény: #445653

ha átverés volt akkor az az idei év legnagyobb átverése volt...ki fogja kivizsgálni ?

vagy az IMF is hazudik hogy nem is volt tárgyalás ?

Re: fd

#445654 kelvin Előzmény: #445623

Lehet hogy csináltak vevőt a shortjaikhoz. 16k óta károgom a 17450-et. Jó kis long volt. Ideje újra shortba lépnem. Akár már a holnapi nap folyamán. :)

Re: fd

#445653 kelvin Előzmény: #445623

Lehet hogy csináltak vevőt a shortjaikhoz. 16 óta károgom a 17450-et. Jó kis long volt. Ideje újra shortba lépnem. Akár már a holnapi nap folyamán. :)