Re: fd
Frici Előzmény: #445620Én is ezt nézem pont, ha ez kamu volt akkor az nagyon durva lenne.
Mondjuk szeretett kormányunk nem éppen a szavahihetőségéről híres, de ez azért tőlük is sok lenne.
Nem hiszem el, hogy egy ilyen sajtóközlemény előtt nem lehetett volna egyeztetni legalább az IMF-el :-(