Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

Frici Előzmény: #445620

Én is ezt nézem pont, ha ez kamu volt akkor az nagyon durva lenne.

Mondjuk szeretett kormányunk nem éppen a szavahihetőségéről híres, de ez azért tőlük is sok lenne.

Nem hiszem el, hogy egy ilyen sajtóközlemény előtt nem lehetett volna egyeztetni legalább az IMF-el :-(