Re: fd
Frontin Előzmény: #445664Jobbra 21.07-es hír érdekes, lehet hogy már holnap mégis bóvliba kerülünk. Kíváncsi lennék a reakciókra, hogy valóban be van é ez már árazva. Lehet hogy a mai idióta vásárlók(kivételt képeznek azok akiknek muszály volt) holnap rendesen a falnak futnak.