Hozzászólás
fotdm_01jó reggelt! elnézést az off kérdésért, de jó ideig távol voltam: meg tudja valaki mondani, hogy már visszaállt a stop szolgáltatás? ugy hallottam, felfüggesztették egy időre.
jó reggelt! elnézést az off kérdésért, de jó ideig távol voltam: meg tudja valaki mondani, hogy már visszaállt a stop szolgáltatás? ugy hallottam, felfüggesztették egy időre.