Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

kelvin Előzmény: #445623

Lehet hogy csináltak vevőt a shortjaikhoz. 16 óta károgom a 17450-et. Jó kis long volt. Ideje újra shortba lépnem. Akár már a holnapi nap folyamán. :)