Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: Állampapír: a legtutibb befektetés

#444948 matgab Előzmény: #444894

Ez olyan szöveg, mint 2008-ban az, hogy "az ingatlanvételen lehetetlen bukni, mert az ingatlan mindig tartja az értékét, mert ingatlanra mindig szükség lesz..."

Állampapír: a legtutibb befektetés

#444894 Netmaster

"Ki lehet a legjobb adós, akire legszívesebben bízzák a hitelezők a pénzüket? Természetesen az, aki rendszeresen, időre fizet, s fel sem merül, hogy megléphet a pénzzel, vagy letagadhatja a tartozást. Bármennyire is meglepő de nem sokáig kell keresgélni az ilyen partnert, hiszen ez maga az állam az, akinek bárki, bármikor kölcsönadhat.

Az államkötvények a legalapvetőbb befektetési eszközök és egyben a legbiztosabb befektetések is. Sokan talán azért félnek ettől a lehetőségtől, mert az állampapírt brókercégen keresztül vásárolják meg, s felmerül a kérdés, ki fizeti vissza a pénzt, ha a társaság netán csődbe megy. Csakhogy ettől nem kell félni, a brókercég csak közvetít, az igazi adós az államkincstár, az állam pedig garantálja a visszafizetést."

http://penzugyikisokos.blog.hu/2011/11/16/allampapir_a_legtutibb_befektetes

Ez a nap vicce. :)

Egy szőke nő behorpasztj…

#444834 kosami

Egy szőke nő behorpasztja az autója oldalát. Elviszi a szervizbe, ahol a karosszériás (mivel látja, hogy egy szőkével van dolga) poénból azt mondja neki, hogy jó erősen fújjon bele a kipufogóba és így a horpadás ki fog egyenesedni, akár egy összegyűrt zacskó esetében. Ha nem sikerülne, akkor jöjjön vissza. A szőke hazamegy, megvárja, míg kihűl a kipufogó, majd elkezdi fújni. Meglátja ezt egy barátnője: - Hát te meg mit csinálsz? - kérdezi meglepetten. - A szervizben azt mondták, ha jó erősen megfújom, akkor kiegyengethetem a horpadást! - Te teljesen hülye vagy? Így sosem fog sikerülni a dolog! Előbb húzd fel az ablakokat, mert ott kimegy a levegő!

Re: nincs cím

#444677 Előzmény: #444580

CYRANO

Lássa,

Ez szimplán hangzik... Így nincsen hatása!

Mondhatta volna szebben, kis lovag,

Más-más hangnemből... Így ni, hallja csak:

Kihívón: „Én nem járnék ám vele!

Sebészt hivatnék, hogy metélje le!”

Barátilag: „Hisz findzsájába ér!

Igyék vederből, abba belefér!”

Leírón: „Csúcs, mely veri az eget!

Hegyfok! Mit hegyfok? Roppant félsziget!”

Kíváncsian: „Mit rejt e hosszú tok?

Tollszár van benne, vagy gyaníthatok

Papírvágó kést, ollót is talán?”

Kecsteljesen: „Ön nagy barátja, lám,

A madaraknak! Póznát tart nekik,

Hol magukat jól kipihenhetik!”

Kötődve: „Kérem, ha pipázik ön,

S a füst orrán át gomolyogva jön,

Kéménytüzet szomszédja nem jelez?”

Intőn: „Vigyázzon túlsúlyára! Ez

Lehúzza önt s fejjel bukik előre!”

Gyöngéden: „Lássa, megfakul a bőre

Színét a napfény durván szívja ki

Egy kis napernyőt venne tán neki!”

Pedánsul: „Hallott az Arisztofánesz

Nagy állatjáról uraságod? Tán ez:

A Hippokampelefantokamelosz,

Hordott ilyen hús-díszt elől... e rossz

Hangzású lényen volt ily hosszu csont!”

Gavallér módon: „A manóba, mondd,

Ez a fogas jött most divatba? Ej,

Kalap számára pompás kicsi hely!”

Föllengzően: „Hatalmas, büszke orr,

Egy teljes náthát csak a bősz, komor

Mistráltól kapsz! Más szél ott meg sem érzik!”

Tragikusan: „Vörös tenger, ha vérzik!”

Bámulva: „Ó, eszembe jut, ha nézlek:

Micsoda cégér egy illatszerésznek!”

Lírailag: „Kagyló ez, s ön Triton?”

Naivul: „Mondja, mert én nem tudom,

Mikortájt nézik ezt a műemléket?”

Mély tisztelettel: „Gratulálunk néked

Tornyos házadhoz, nagyságos barátom!”

Parasztosan: „Hékás, a számat tátom!

Orr az? Fenét orr! Ördögadta dolga:

Kis dinnye jaz, vagy óriás iborka!”

Hadászilag: „Szuronyszegezve áll!

Lovas-roham ilyet készen talál!”

Üzletszerűn: „Tán lutrit rendez? Én

Sejtem, hogy ez lesz a főnyeremény!”

Végül, torzítva Pyramus kriáját:

„Ez dúlta szét az arc harmóniáját,

E szörnyeteg!... Pirul az áruló!”

Így ömlött volna szájából a szó,

Ha volna önben szellem és tudás.

De szellemet, boldogtalan dudás,

Ön sose látott s tán azt tudja csak,

Hogy hülye fráter is lehet lovag!

De hogyha önben annyi lelemény

Lett volna mégis, hogy kivágja szépen

Mindazt, amit most összehordtam én

E díszes, úri hallgatók körében:

A kezdő mondat első negyedét

Éles kardommal vágtam volna szét!

Mert magamat kigúnyolom, ha kell,

De hogy más mondja, azt nem tűröm el!

Re: nincs cím

#444629 Arsene Lupin Előzmény: #444613

Volt Zuglóban egy zöldségesstandja, amit az alkalmazottak "szétprivatizáltak". Volt némi "elbeszélgetés" a bulvársajtó szerint.

Re: nincs cím

#444613 _pda_ Előzmény: #444608

valami büfét, v. zöldséges standod szétvert már, szóval nem okozna neki gondot :))

Re: nincs cím

#444612 Bendeguz Előzmény: #444608

Ezzel egyet tudok érteni. Volt ott minden. Csoda, hogy senkit se zártak be érte. Lupin Úr, írjon ide egy viccet, ez mégis csak a humor rovat.

Re: nincs cím

#444608 Arsene Lupin Előzmény: #444580

Pontosan tudom, mit jelent az etnikum szó. Volt ott cigányozás is

A szerzőket amúgy szívesen bezárnám egy szobába a hölgyekkel. Mondjuk, Kőbán Rita egy-egy méretes pofonnal megnyitná a szimpóziumot, aztán mások is szót kérnének.

Re: nincs cím

#444581 Bendeguz Előzmény: #444580

A férj hazajön a munkából. Levágja magát a tv elé és odaszól a feleségének:

- Hozz egy sört, mielőtt elkezdődik!

Az asszony hozza a sört, de a férj kis idő múlva újra szól:

- Hozz gyorsan még egy sört, mielőtt elkezdődik!

Az asszony nem érti, de azért hozza. Tíz perc múlva a férj újra:

- Hozd gyorsan a következőt, mert most már tényleg mindjárt kezdődik!

Az asszony kiborul és elkezd üvölteni:

- Na mi van? Ma este csak ez telik tőled? Csak ülsz a tv előtt és a sörödet vedeled?

Te utolsó senkiházi lusta állat! Te mocskos disznó, teee...

Mire a férj szomorúan:

- Hát elkezdődött...

Re: nincs cím

#444580 Bendeguz Előzmény: #444296

Lupin Úr nem ismeri a matulát? Komplett fekete- és proli humor az egész, közbevetve néhány tényleg nagyon érdekes és kiváló publicisztikával. Akkor Ön bizonyára nem ismeri az izsdb-t se. Elárulom, zsidó gyerekek írták zsidókról, mégis felháborodott az összes celeb zsidó. A zsidó pedig nem etnikum, hanem (na ezt igazán ők maguk se tudják) vagy vallás, vagy származás (nemzetiség). Az etnikum szót a hazával nem rendelkező népekre szokás használni, például a cigányokra, eszkimókra, pirézekre. Segítek, ahol tudok. Elnézést.

Re: nincs cím

#444394 matgab Előzmény: #444393

Az arab sejk a fia Magyarországon tanul. Egy idő után levelet ír az apjának:

- Magyarország szép, az emberek aranyosak és nagyon tetszik itt. Csak egy kicsit szégyellem magam, amikor az iskola előtt kiszállok az aranyozott Mercedesemből a professzorom pedig éppen a villamosról száll le.

Néhány nap elteltével sürgősséggel érkezik egy levél: benne egy csekk 1 millió $ dollárról és egy rövid üzenet a szülőktől:

- Ne hozz ránk szégyent, fiam! Vegyél magadnak te is egy villamost!

Re: nincs cím

#444393 matgab Előzmény: #444313

‎"Két INFORMATIKUS beszélget:

- Képzeld, tegnap az éjszakai klubban megismerkedtem egy csinos szőke nővel.

- Szerencsés fickó!

- Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, átöleltem ...

- És aztán, mi volt még?

- Egyszer csak azt mondja: "Vetkőztess le!"

- Nahát...

- Levettem a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem az új laptopom mellé az asztalra ...

- Nocsak vettél egy új laptopot? Milyen processzorral?"

:D

Re: nincs cím

#444313 Ricsi Előzmény: #444293

Ezzel is egyet értek, La Fontaine fabuláit is tiltsuk be, különösen a tücsök és hangya meséjét, mert hajaz a mai életre.

Rád meg nem fogok megharagudni (egyébként másra sem), annyira már ismerlek:))

Re: nincs cím

#444311 Ricsi Előzmény: #444296

Ezzel egyetértek. Egészen addig, amíg ő nem teszi meg. Mert most láthatóan mindig takarja, zsebreteszi, szóval ő nem úgy fogja fel, mint én a saját hiányosságomat.