Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #444248

Szerintem pedig lehet, mert az életből merítenek...

Vannak cigány viccek, zsidó viccek, skót viccek, magyar viccek, német viccek. Ezek 1-1 nép jellegzetességét emelik ki. (1-2 pénzhez való viszony, 3 fogához veri a garast, 4 okos, vagy "dögöljön meg a szomszéd tehene, 5 precíz). Ezekre tudok példát. Van angol humor, fekete humor is. Ezektől szerintem ostobaság elhatárolódni, mert a népek különbözőek, hiába is akarja a multikulti ezt tagadni. Emellett persze nem állítom, hogy minden cigó lop, minden zsidó pénzéhes, minden skót zsugori, minden magyar okos, minden német precíz, nem is akarok erről vitát nyitni.

Testi hiányosságok: Én pont 10 éve kivertem a jobb szemem egy gumipókkal, azóta sem látok rá. A barátaim poénkodtak, milyen jól jártam, nekem nem kell számítógéphez 3D kártya (akkor még nem volt ennyire általános). Én jót röhögtem rajta, most is azt teszem, azért írtam le. Szóval én a hiányosságokkal sem látok semmi gondot, ha nem egy konkrét személyről szól, aki megsértődhet rajta.