Re: nincs cím
matgab Előzmény: #444313"Két INFORMATIKUS beszélget:
- Képzeld, tegnap az éjszakai klubban megismerkedtem egy csinos szőke nővel.
- Szerencsés fickó!
- Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, átöleltem ...
- És aztán, mi volt még?
- Egyszer csak azt mondja: "Vetkőztess le!"
- Nahát...
- Levettem a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem az új laptopom mellé az asztalra ...
- Nocsak vettél egy új laptopot? Milyen processzorral?"
:D