Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #444313

‎"Két INFORMATIKUS beszélget:

- Képzeld, tegnap az éjszakai klubban megismerkedtem egy csinos szőke nővel.

- Szerencsés fickó!

- Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, átöleltem ...

- És aztán, mi volt még?

- Egyszer csak azt mondja: "Vetkőztess le!"

- Nahát...

- Levettem a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem az új laptopom mellé az asztalra ...

- Nocsak vettél egy új laptopot? Milyen processzorral?"

:D