Re: nincs cím 2011. november 15. 11:16 Ricsi Előzmény: #444293 Ezzel is egyet értek, La Fontaine fabuláit is tiltsuk be, különösen a tücsök és hangya meséjét, mert hajaz a mai életre. Rád meg nem fogok megharagudni (egyébként másra sem), annyira már ismerlek:))