Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #444293

Ezzel is egyet értek, La Fontaine fabuláit is tiltsuk be, különösen a tücsök és hangya meséjét, mert hajaz a mai életre.

Rád meg nem fogok megharagudni (egyébként másra sem), annyira már ismerlek:))