Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #444256

Ricsi, ez amolyan epic fail írás volt, ha már a humor topik és írtad, hogy téged nem zavar:

"kivertem a jobb szemem egy gumipókkal...Szóval én a hiányosságokkal sem látok semmi gondot, "

Arsene Lupin úrnak:

Amúgy, ha a nemzetiségekről és hiányosságokról nem lehetne viccelődni, akkor tiltsuk be a foglalkozással kapcsolatos vicceket is, a nemiséggel kapcsolatos vicceket meg úgy általában minden viccet -talán az állatos vicceket kivéve (kivéve, ha azon állatos viccekkel kapcsolatban bizonyos emberek tulajdonságaira viselkedésnormáira lehet következtetni- meg úgy mindenfajta viccet, hiszen szinte minden vicc az a valóság eltorzítása, kigúnyolása, elviselhetőbbé tételének , nehézségeinek feldolgozását segítő, vagy csak egyszerűen némely embereknek vidámságot okozó elvont fogalom és mint ilyen, ennek valóban nincs helye a való életben!

Szólok is az Adminnak, hogy törölje és sóval hintse be még a virtuális helyét is ennek a topiknak!