Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#437334 Bakiba Előzmény: #437279

Adok én, sőt kéket, zöldet, stb. csipkelődni szabad és jó, de ne menjünk át RFV-be:))

Nem neked szól, általánosan. Adtam 1 kis xagot mert vérszagra gyűl az ......., meglátjuk, stop már vagyon:)

Re: nincs cím

#437279 hosszhuszár Előzmény: #437228

egészen pontosan, a margin emelésekkor történt esésekre gondoltam, amik olyan 10%-ok voltak.....

"nem egészen.. 45 körül mondta a 27,5öt..."

két malomban őrlünk, szerintem....

"van egy megfigyelésem de az már emeltszintű. és fizetős is lenne ,)"

nosza, csináld azt a fizetős blogot, Te is..)), én nem fizetek elő, mivel emelt szintű....

úgysem érteném..))

(nyugi, csak a piros pontokra megyek)

:DD

Re: nincs cím

#437228 Ibiza Előzmény: #437118

nem egészen.. 45 körül mondta a 27,5öt...sajna nem voltam pont akkor de onnan szökkent...

aranyba jól nyúltam..sokat vettem elszórtam a 75%-át.. nyitóban a maradékot.. ha jól kezd..

jaksity szerint a dollár alul értékelt.. ha válság valuta lesz..(persze ha lokális eu-s válság alakul) akkor elreppenhet a gold.. van egy megfigyelésem de az már emeltszintű. és fizetős is lenne ,)

Re: nincs cím

#437176 Bakiba Előzmény: #437153

Mondjuk nem vagyok napra kész, mert Moammer halála óta az oil spread van a homokozómba, azzal játszogatok:))

Re: nincs cím

#437153 Bakiba Előzmény: #437141

Voltak:)) most kérdéses hogy sávváltás van, vagy jó short lehetőség. Holnap opciós nap az is kavar, na meg amit az eu művel, és habnak még ott az Usa gdp. Szóval óvatosan mert lehet itt még eső dögivel, mondjuk ősz már csak illen:))

Re: nincs cím

#437141 hosszhuszár Előzmény: #437135

Jaaa, TE itt is Itthon vagy?

minden hátsó gondolat nélkül tettem, amit tettem...:))

A nem tudom hány, tán 3, margin emeléskor azért voltak pottyok....

Re: nincs cím

#437135 Bakiba Előzmény: #437118

Őőő, most cikizel? Vigyázz, kimoderállak mostanában úgyis ez kezd divatos lenni:)))

Re: nincs cím

#437088 Ibiza Előzmény: #437084

igen, szerintem könnyen kereskedhető.. de nem nagyon érdekel ha valaki görbéket nézeget..

Bakiba a mestere főleg ezüstnek.. pengén megmondta az alját..

Re: nincs cím

#437084 AzHofi Előzmény: #436353

Szerintem lehetetlen a ranyat technikailag analizálni. Egyáltalán nem viselkedik úgy, mint egy más instrumentum.

qrva jól hoz.. nem tudom…

#437037 Ibiza

qrva jól hoz.. nem tudom mi lett megy mint állat 75%ot eladtam ma..

Ez egyébként mennyire no…

#436353 TrendMan

Ez egyébként mennyire normális, hogy a letörési háromszöget kezdi visszatesztelni?

Hát nem tudom mi lesz jö…

#436038 TrendMan

Hát nem tudom mi lesz jövő héten, de én ma kis plusszban kistoppolódtam a shortból.

Tegnap este volt egy órás doji 1610-nél, alighanem az tartja még ... meg a szentlélek...

Re: nincs cím

#435526 Arizona Előzmény: #435497

Előfordulhat hogy igy lesz,nézd meg a hetest ott úgy tűnik beborult az ég.Meglássuk.

Re: nincs cím

#435497 TrendMan Előzmény: #435487

Látok egy nagy forditott fülescsészét, de ha hiszek neki, akkor nagyon vad célárat kapok.

Olyan 1350 körül, de mindenképpen 1400 alatt ??????

Re: nincs cím

#435379 TrendMan Előzmény: #435361

Szép rajz, én már 1685 óta benne vagyok, de még nem gyorsult be az esés.

1480-at meredeknek tartom, 1540-et célzom.

Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy a hétvégi csúcsról kiszivárgó esetleges jó hirek (kockázatkerülés csökkenése) vagy rossz hirek (dollár erősödése) kedvez inkább az esésnek...

Megint jön a 3. péntek, …

#434167 TrendMan

Megint jön a 3. péntek, és múlt héten volt egy hangzatos közlemény.

Ha holnap a pf-en megjelenik egy cikk, hogy XY guru vételre ajánlja az aranyat, az biztos shortos jel lesz komoly perspektivával péntekig.

Figyelem! 15.00 óránál …

#433042 TrendMan

Figyelem!

15.00 óránál közlemény:

Oriási iramban veszik az aranyat a jegybankok!

Shortos jel, árcsökkenés lesz! (elöször, aztán meg jó long beszálló)