Adok én, sőt kéket, zöldet, stb. csipkelődni szabad és jó, de ne menjünk át RFV-be:))
Nem neked szól, általánosan. Adtam 1 kis xagot mert vérszagra gyűl az ......., meglátjuk, stop már vagyon:)
Adok én, sőt kéket, zöldet, stb. csipkelődni szabad és jó, de ne menjünk át RFV-be:))
Nem neked szól, általánosan. Adtam 1 kis xagot mert vérszagra gyűl az ......., meglátjuk, stop már vagyon:)
egészen pontosan, a margin emelésekkor történt esésekre gondoltam, amik olyan 10%-ok voltak.....
"nem egészen.. 45 körül mondta a 27,5öt..."
két malomban őrlünk, szerintem....
"van egy megfigyelésem de az már emeltszintű. és fizetős is lenne ,)"
nosza, csináld azt a fizetős blogot, Te is..)), én nem fizetek elő, mivel emelt szintű....
úgysem érteném..))
(nyugi, csak a piros pontokra megyek)
:DD
nem egészen.. 45 körül mondta a 27,5öt...sajna nem voltam pont akkor de onnan szökkent...
aranyba jól nyúltam..sokat vettem elszórtam a 75%-át.. nyitóban a maradékot.. ha jól kezd..
jaksity szerint a dollár alul értékelt.. ha válság valuta lesz..(persze ha lokális eu-s válság alakul) akkor elreppenhet a gold.. van egy megfigyelésem de az már emeltszintű. és fizetős is lenne ,)
Mondjuk nem vagyok napra kész, mert Moammer halála óta az oil spread van a homokozómba, azzal játszogatok:))
Voltak:)) most kérdéses hogy sávváltás van, vagy jó short lehetőség. Holnap opciós nap az is kavar, na meg amit az eu művel, és habnak még ott az Usa gdp. Szóval óvatosan mert lehet itt még eső dögivel, mondjuk ősz már csak illen:))
Jaaa, TE itt is Itthon vagy?
minden hátsó gondolat nélkül tettem, amit tettem...:))
A nem tudom hány, tán 3, margin emeléskor azért voltak pottyok....
Őőő, most cikizel? Vigyázz, kimoderállak mostanában úgyis ez kezd divatos lenni:)))
Margin emelésekkor pláne...))
igen, szerintem könnyen kereskedhető.. de nem nagyon érdekel ha valaki görbéket nézeget..
Bakiba a mestere főleg ezüstnek.. pengén megmondta az alját..
Szerintem lehetetlen a ranyat technikailag analizálni. Egyáltalán nem viselkedik úgy, mint egy más instrumentum.
qrva jól hoz.. nem tudom mi lett megy mint állat 75%ot eladtam ma..
Ez egyébként mennyire normális, hogy a letörési háromszöget kezdi visszatesztelni?
Hát nem tudom mi lesz jövő héten, de én ma kis plusszban kistoppolódtam a shortból.
Tegnap este volt egy órás doji 1610-nél, alighanem az tartja még ... meg a szentlélek...
Előfordulhat hogy igy lesz,nézd meg a hetest ott úgy tűnik beborult az ég.Meglássuk.
Látok egy nagy forditott fülescsészét, de ha hiszek neki, akkor nagyon vad célárat kapok.
Olyan 1350 körül, de mindenképpen 1400 alatt ??????
Szép rajz, én már 1685 óta benne vagyok, de még nem gyorsult be az esés.
1480-at meredeknek tartom, 1540-et célzom.
Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy a hétvégi csúcsról kiszivárgó esetleges jó hirek (kockázatkerülés csökkenése) vagy rossz hirek (dollár erősödése) kedvez inkább az esésnek...
Shortos jel:
http://www.kephost.com/images4/2011/10/20/a5c51vrip5r1npb95kuf.png
Mit gondoltok róla?
Trenderősítő ék, csökkenő trendben!!!
Célár 1480 környéke lehet!
Megint jön a 3. péntek, és múlt héten volt egy hangzatos közlemény.
Ha holnap a pf-en megjelenik egy cikk, hogy XY guru vételre ajánlja az aranyat, az biztos shortos jel lesz komoly perspektivával péntekig.