Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

4-napos csárton az utols…

#443498 TrendMan

4-napos csárton az utolsó négy nap teljesitménye egy doji lenne:-DDD

Viszont mivel ilyen nincs, a hetes gyertya meg pozitiv, úgy hogy továbbra is bullos:-)

Nagyon úgy néz ki, hogy …

#443320 TrendMan

Nagyon úgy néz ki, hogy semmi más nem mozgatja, csak a dollár gyengülése.

Re: nincs cím

#442760 Ibiza Előzmény: #442738

van amikor átmegy mindenen..semmi nem számít.. a chartokat csak messziről nézem.. ott jól látszanak aljak tetők.. én nem keresem aljakat tetőket.. folyamatosan építek egy pozit exponenciálisan növelve a darabszámot..

de néha csak tetszik oszt beleveszek ,) mint bank of america.. 6,5en vettem volt feljebb most lejjebb ..meg ford.. az elvileg hozott..ezek még 160alatti dollárok.. ezzel gázoztam..

Re: nincs cím

#442738 TrendMan Előzmény: #442733

Én azt néztem, hogy minden százason belül a xx30, xx60, xx90 mint támasz és ellenállás szint egész jól alkalmazható.

Re: nincs cím

#442733 Ibiza Előzmény: #442727

nem érdekel TA.. 720-730nél szokott pattanni.. 700alatt..longot építek.. 650nél sokat..

egy short pakkot lezárta…

#442720 Ibiza

egy short pakkot lezártam.. jól hozott..

Re: nincs cím

#442606 TrendMan Előzmény: #442327

Eddig jó, sőt még reggel is jó volt, mert nyitásban sikerült egész 'olcsón' vennem.

Most viszont nem tudom mitévő legyek?

Délelőtt nem tudtam egyből eladni (internetes mizéria), most meg filózok, hogy tényleg megy-e feljebb?

Re: nincs cím

#441523 TrendMan Előzmény: #441141

Nem tudom az órás doji meddig van érvényben, de eddig az esés nem jött be.

Ha most kellene tippelnem, egy visszatesztre szavaznék 1768-ig, majd onnan megint fel.

Re: nincs cím

#441133 TrendMan Előzmény: #441014

Ezt én is olvastam, de mivel kontrproduktiv jelzéseket szoktak adni, nem tulajdonitok neki nagy jelentőséget.

Annál inkább az órás dojinak, amit most láttam a grafikonján. (kis hiján már beszálltam longba...

Re: nincs cím

#441012 TrendMan Előzmény: #440299

Érdemes lesz figyelni, ha USD bemegy az 1,368 ellenállás alá, arra hogyan reagál az arany.

Mostantól kezdem nagyon longosnak érezni, délután jöhet meg a végső megerősités?

Ez a 'jóslat' egyenlőre …

#440299 TrendMan

Ez a 'jóslat' egyenlőre nem jött be, de még nyitott.

Viszont jellemző módon épp az 1758-as ellenálláson táncol továbbra is, tegnap már úgy tett, mintha átmenne, ma meg úgy tesz, mintha mégse.

Ez elmond mindent a piaci lehetőségekről a'la kisbüfi.

Mintha a PF-en megint az…

#439803 TrendMan

Mintha a PF-en megint az arany szép perspektiváiról cikkeznének.

Ezek szerint nemsokára esni fog - mielőtt emelkedne:-DDD