Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Humor

Egy nap Pistike hazamegy…

#433182 Atesz11

Egy nap Pistike hazamegy az iskolából. Kérdezi az apja

- Mi történt az iskolában?

- Kaptam két egyest.

- Miből kaptad?

- Egyiket élővilágból, a másikat földrajzból.

- Miért, mire nem tudtál válaszolni?

- Élővilágból kérdezte a tanárnéni, hogy miért bőg a tehén, ha fejik? Én meg válaszoltam, hogy a tanárnő sem szereti, ha rángatják a csöcsét.

- És földrajzból miért kaptad?

- Tanárnő megkérdezte, kb. milyen messze van Afrika? Erre én azt válaszoltam, hogy nem lehet túl messze, mert a néger bácsi, aki a szomszéd nénit kúrogatja, biciklivel szokott jönniXDDD

Re: nincs cím

#433020 matgab Előzmény: #432270

Ha valakinek problémája lenne a jelenlegi pénzügyi válság: megértésével, a

következő sorok segíthetnek:

1. Valamikor régen, egy indiai kis faluban egy ember bejelentette a

falusiaknak, hogy majmokat vásárol fel, darabját 10$-ért.

2. A falusiak tudták, hogy a környéken sok a majom, elmentek hát az erdőbe

összefogdosni őket.

3. Az emberünk majmok ezreit vásárolta fel, mindegyikért kifizette a

beígért 10$-t. Ahogy a majmok fogyni kezdtek az erdőben, a falusiak

abbahagyták az összefogdosásukat. Erre az ember bejelentette, hogy 20$-t

ad egy majomért. A falusiak fellelkesültek és újra elmentek majmokat

fogni.

4. A majmok csakhamar még jobban megfogyatkoztak, a falusiak hazatértek.

Az ember 25$-ra emelte az átvételi árat, de már így is nagyon nehéz volt

majmot fogni.

5. Erre a férfi közölte, hogy 50$-t ad egy majomért, de sürgősen el kell

utaznia egy kis időre, addig egy helyettese fogja őt képviselni, aki a

nevében átveszi a majmokat.

6. Amikor elutazott, a helyettese azt mondta a falusiaknak: "Nézzétek ezt

a sok majmot a ketrecekben, amit a főnököm vett tőletek. Eladom nektek

darabját 35$-ert, és amikor az emberünk visszatér, eladhatjátok neki 50

$-ért."

7. A falusiak összeszedték minden megtakarított pénzüket, és megvették az

összes majmot.

8. Ezután a falusiak soha többet nem látták sem az embert, sem a

képviselőjét, csak a rengeteg majom mászkált megint a környéken, úgy, mint

azelőtt.

Isten hozott a Wall Street-en..

Repülögép közeledik éjsz…

#432270 Wall street

Repülögép közeledik éjszaka a reptér felé. A pilóta elhatározza h megtréfálja a tornyot és eltorzított hangon szól a mikrofonba:

-Találd ki, hogy ki vagyok!

Erre az irányítótorony diszpécsere lekapcsolja a leszállópálya fényeit és visszaszól:

-Te meg találd ki, hogy hol vagy... :D

sajna csak az átlagmagya…

#432250 SZETO99

sajna csak az átlagmagyarra vonatkozik..

Multinacionáis cég leányvállalatainak alkalmazottai beszélgetnek egy mítingen:

Angol alkalmazott:

- A prémiumomból elvittem a családot Hawaiira, kifizettem a kocsim részleteiből a hátralékot, a maradékot pedig lekötöttem a bankban.

Német alkalmazott:

- Hasonlóan voltan én is. Mi elmentünk a Kanári-szigetekre, vettem egy új kocsit, a maradékot pedig félretettem a gyerek egyetemi éveire.

... Magyar alkalmazott:

- Én vettem egy pulóvert.

Angol és a német:

- És a maradék?

Magyar:

- Azt kipótolták anyámék.

:-)

recept

#432195 Bendeguz

Recept - nem csak kezdõknek:

Veszünk 30 zacskó ropit. Hatalmas fazékban vízzel felengedjük, hogy ellepje,

majd 1 órán át forraljuk. Ekkor a ropit leszûrjük, a lé vissza a fazékba,

ropi a kukába, arra már nem lesz szükség.

A lébe belehajítunk egy darab /1 kg/ körüli polipot. Ezt másfél órán át

lassú tûzön fõzzük, majd tésztaszûrõvel óvatosan kiemeljük a fazékból és

egy tálra helyezzük.

Ízlésesen eligazítjuk a karokat és kész is a polipropilén.

- Mi a különbség a vidra…

#432193 Bendeguz

- Mi a különbség a vidra, a hidra, és a kobra között?

- ???

-A vidra és a kobra fel tud menni a hídra, de a hidra nem tud felmenni se a kobra, se a vidra.

- Mért jó hajléktalan lánnyal járni?

- ???

- Mert bárhol kirakhatod.

- Mit mond a haldokló orosz?

- Szentpéter vár...

- Mond Ádám, miért esett el Zoli mikor vccet mondtál neki?

- Mert bedölt a hülyeségemnek!

- Mit mondott Caesar, amikor meglátta fiát egy vezeték nélküli headsettel?

- Te is fiam, Bluetooth?!

- Hogy hívják a lusta indiánt?

- Untatamunka.

- Egy kivágott fából miért két darab ajtót lehet készíteni?

- ???

- Mert egy ajtófélfa.

- Hogy hívják a tömörített festőt?

- Leonardo da WinZip.

- Ki készít fából fejfedőt?

- ???

- A kalap-ács.

- Hogy köszönnek el egymástól a mobilozó jedik?

- ???

- A térerő legyen veled.

- Miért fodrozódik a patak vize?

- ???

- Mert a piszt ráng.

- Hogy hívják a kétkipufogós Trabantot???

- Talicska.

- Mit csinálnak a várvédők, ha unatkoznak?

- Elfoglalják magukat.

- Ha Pestnek van Kispestje, akkor Egernek miért nincsen kisegere?

- ???

- Mert Hatvanon túl van!

Wikipedia: Én tudok mind…

#432192 kosami

Wikipedia: Én tudok mindent!

Facebook: Én ismerek mindenkit!

Google: Nekem van mindenem!

Internet: Nélkülem nem mentek semmire!

Áram: Tényleg?

Re: nincs cím

#431732 GáborGábor Előzmény: #431722

Egy hasonló esetem volt a Honda kisgép nagykernél nekem is.

Hasonló volt a szitu. Csak a fickót hagytam lógva a Hondánál.

Asszem le is írtam a dühiben ...

Miért érzem úgy, hogy ez…

#431722 Conrat

Miért érzem úgy, hogy ez nem is a humor topikba kellene :(

De hogy legyen vicc is:

Egy nagyon elegáns bankba belép egy közepesen rosszul öltözött fazon és odasétál az egyik pulthoz. A pultnál ülő hölgy roppant udvariasan:

- Uram, segíthetek valamiben?

- Egy kib@szott bankszámlát akarok nyitni! - mondja a férfi.

- Tessék? Miben segíthetek?

- Egy kib@szott bankszámlát akarok nyitni! - ismétli a pali.

- De kérem, ebben a bankban nem engedheti meg magának ezt a modort! Miben segíthetek?

- Egy kib@szott bankszámlát akarok nyitni! - ismétli a pali megint.

- Kérem, egy pillanat! - mondja a banki alkalmazott, és odalép a közelben sétáló bankigazgatóhoz. Fülébe suttogja a történteket, mire az igazgató csitítóan int, majd a férfi elé lép, s így szól:

- Uram, hallom egy kis problémája akadt az egyik alkalmazottal, miben segíthetek?

Mire az ipse:

- Most nyertem 500 millió dollárt a lottón, és szeretnék egy kib@szott bankszámlát nyitni!

- Értem! És ez a kis k***a akadékoskodik?

Re: Posing with Warren Buffett

#431655 Előzmény: #431649

AZ utóbbi nekem is feltűnt, azaz például az, hogy egy cégtulajdonos csak alkalmazott lehet, osztalékból élő meg nem.

Re: Posing with Warren Buffett

#431649 matgab Előzmény: #431572

és, hogy mióta élek a párommal?

És hogy bérbeadásból élek-e meg? (érdekes az nincs ott, hogy offshore cégből hazautalgatott lóvéból, de még a tőkejövedelem sincs...)

Re: Posing with Warren Buffett

#431572 Előzmény: #431554

Pont a statisztika miatt, azaz, hogy mennyi azon emberek aránya, akiknek nincs munkája és NEM is keresnek munkát, illetve azoknak, akik elvileg keresnek. Ezeket ugyanis egyrészt össze lehet vetni a munkanélküliségi adatokkal, másrészt a munkanélküliségi rátákkal.

Re: Posing with Warren Buffett

#431554 TrendMan Előzmény: #431550

:-)

Én azt nem értem, mi köze a népszámlálásnak ahhoz, hogy az állampolgár keresett-e intenziven munkát az elmúlt 4 hétben???