Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Atesz11

Egy nap Pistike hazamegy az iskolából. Kérdezi az apja

- Mi történt az iskolában?

- Kaptam két egyest.

- Miből kaptad?

- Egyiket élővilágból, a másikat földrajzból.

- Miért, mire nem tudtál válaszolni?

- Élővilágból kérdezte a tanárnéni, hogy miért bőg a tehén, ha fejik? Én meg válaszoltam, hogy a tanárnő sem szereti, ha rángatják a csöcsét.

- És földrajzból miért kaptad?

- Tanárnő megkérdezte, kb. milyen messze van Afrika? Erre én azt válaszoltam, hogy nem lehet túl messze, mert a néger bácsi, aki a szomszéd nénit kúrogatja, biciklivel szokott jönniXDDD