Hozzászólás
Wall streetTanárnő : Ti nem mertek szembenézni az akadályokkal és mindig a könnyebb utat választjátok..
Sid: Hát de tanárnő.. ha megyek egy tisztáson és előttem van egy rohadt nagy szilvafa felmenjek az egyik oldalán és lejöjjek a másikon hogy továbbmenjek, vagy szimplán csak kikerüljem ? ? Nem mindegy.. :D