Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Wall street

Tanárnő : Ti nem mertek szembenézni az akadályokkal és mindig a könnyebb utat választjátok..

Sid: Hát de tanárnő.. ha megyek egy tisztáson és előttem van egy rohadt nagy szilvafa felmenjek az egyik oldalán és lejöjjek a másikon hogy továbbmenjek, vagy szimplán csak kikerüljem ? ? Nem mindegy.. :D