Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Humor

Re: nincs cím

#423601 Wall street Előzmény: #423600

A nemzetközi gyors első osztályú fülkéjében egyetlen utas ül. Hirtelen felpattan az ajtó, s egy fegyveres, álarcos gengszter lép be:

- Gyerünk, adja ide a pénzét! - parancsol az utasra.

- De hiszen nekem egy vasam sincs!

- Akkor meg miért reszket ennyire?

- Mert azt hittem, hogy a kalauz jön. Ugyanis jegyem sincs.

Re: nincs cím

#423600 Wall street Előzmény: #423599

Két zsebtolvaj beszélget:

- El sem tudod képzelni, mennyire megromlott a közerkölcs.

- Mi történt veled?

- Tegnap óvatosan benyúltam egy egészen intelligens kinézetű ember zsebébe. Képzeld, ez a gazember olyan óvatosan lehúzta a kezemről a gyűrűt, hogy észre sem vettem!

Re: nincs cím

#423599 Wall street Előzmény: #423598

Banán, narancs, paradicsom

Egy néger és egy fehér ember egymás mellett utaznak egy repülőn. A fehér megéhezik és elővesz egy banánt. Mire a néger:

- Az mi?

- Ez egy banán!

- Ugyan, ez nem banán! Nálunk 3 kilós banánok nőnek!

Elteszi a fehér a banánt, elővesz egy narancsot. Mire a néger:

- Az mi?

- Ez egy narancs!

- Ugyan, mifelénk strandlabda méretű narancsok nőnek! - dicsekszik a néger.

A fehér elővesz egy paradicsomot, mire a néger megkérdi:

- Az mi?

- Ez bazdmeg? Ribizli!

Re: nincs cím

#423598 Wall street Előzmény: #423597

50 éves

Egy nő az 50 éves születésnapján elkölt egy csomó pénzt ránctalanításra, kozmetikára, frizurára, ruhára és amikor úgy érzi, hogy a lehető legjobbat kihozta magából, nagyon fel van dobva, elindul a városban. Először az újságosnál vásárol, majd fizetéskor megkérdezi:

- Mit gondol, hány éves vagyok?

- 34.

- 50! - mondja, és önelégülten távozik.

A McDonalds-ban is fizetéskor megkérdezi:

- Mit gondol, hány éves vagyok?

- 31.

- Pontosan 50 vagyok!

Szinte a fellegekben jár, amikor a buszmegállóban meglát egy öregurat.

- Mit gondol uram, hány éves vagyok?

- Nézze asszonyom, én már 80 éves is elmúltam, nem túl jó a látásom, de van egy biztos módszerem, amivel pontosan meg tudom határozni a korát. Ha megengedi, hogy benyúljak a melltartója alá, egész pontosan meg tudom mondani a korát.

Erre nem számított a nő, de nagyon furdalta a kíváncsiság, ezért beleegyezett. Félrevonultak a bokrok mögé, az öregúr szép finoman becsúsztatta mindkét kezét, körbejártatta, megemelgette, megtapogatta, a nő már kezdett türelmetlen lenni:

- Na?

- Asszonyom, maga pontosan 50 éves.

A nő nem hitt a fülének.

- Honnan a fenéből tudja ilyen pontosan?

- A McDonalds-ban ott álltam maga mögött a sorban.

Re: nincs cím

#423597 Wall street Előzmény: #423596

- Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is?

- A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

:D

Re: nincs cím

#423596 Wall street Előzmény: #423595

A zsidó kisgyerek katolikus gimnáziumban tanul. Az egyik órán a tanár azt mondja, hogy kap 1000 forintot, aki megmondja, hogy ki volt a legnagyobb ember a világon. Az egyik gyerek:

- Szerintem Leonardo da Vinci.

- Jó, jó, de én nem rá gondoltam.

A másik gyerek:

- Talán Einstein?

- Még jobb, de még mindig nem rá gondoltam.

Erre a zsidó kisgyerek:

- Jézus Krisztus.

- Úgy van kisfiam, itt az 1000 forint. De én úgy tudom, hogy te zsidó származású vagy. Neked nem inkább Mózest kellett volna mondanod?

- De igen, viszont Mózes az Mózes, az üzlet meg üzlet.

Re: nincs cím

#423595 Wall street Előzmény: #423594

Móricka és a kő

Iskolában a gyerekek a kőzetekről tanulnak. A tanító néni megkérdezi a

gyerekeket, hogy milyen kőzeteket ismernek. Mondják, hogy:

- Mészkő, gránitkő.

A tanító néni megkérdezi Mórickát, hogy milyen kőzetet ismer. Erre azt

mondja Móricka:

- Szarnom kő.

- Az milyen kő? - kérdi a tanítónő.

- Nagyon kő.

A bugyi A kis Juliskátó…

#423594 Wall street

A bugyi

A kis Juliskától kérdezi a nővére:

- Miért mászol fel mindig a fára?

- A fiúk azt mondják, hogy én szedem legügyesebben a cseresznyét.

- Egy frászt! Azért küldenek a fára, mert a bugyidat akarják látni!

- A szemetek! Na megálljanak, legközelebb majd nem veszek fel bugyit!

Re: nincs cím

#423431 lagwagoner Előzmény: #423250

Hát ez király, kb így lesz mindennel, de Orbánék büszkén jelentik be majd 2012 januárban, hogy volt lehetőségük a dev.hiteleseknek megszabadulniuk hitelüktől. A gyakorlati megvalósítással meg eddig sem foglalkoztak.

Re: nincs cím

#423271 Wall street Előzmény: #423270

MATEK: Ha van 342 Fila pontod abból kivonunk 125 pontot mennyi táskát vehetünk belőle?

TÖRTÉNELEM: Mettől meddig tartott a Fila akció

KÉMIA: Mondd a Fila táska anyagjának összetételét

IRODALOM: Mond meg mit akart a Fila táska készítője kifejezni a táska színeivel?

FIZIKA: Mond meg hogy a Fila táska cipzárját mekkora gyorsasággal lehet be és kihúzni?

... FÖLDRAJZ: Hol található a Fila táska?

BIOLÓGIA: Mien hatással lehet a környezetre a Fila táska?

ANGOL: I like Fila bag

XDDD

Re: nincs cím

#423270 Wall street Előzmény: #423269

Két óvodás megy haza.

Megszólal az egyik:

- Kisszisza, kisszisza!

- Mi van bazze', nem bírod kimondani, hogy matka?! :D :D

VIRÁGOK ! - nincs kedve…

#423269 Wall street

VIRÁGOK !

- nincs kedved délután moziba jönni velem ?

- sajnos nem érek rá, mert fogorvoshoz kell mennem.

- fogorvoshoz ?, meghibbantál ? Tudod jól hogy nekünk virágoknak nincs is fogunk.

- tudom de én gyökérkezelésre megyek ! xDDD

Jó napot, miben segíthet…

#423250 Áki01

Jó napot, miben segíthetek?

- Svájci frankot szeretnék venni, hallom, most akciós.

- Öhhhm... valójában valuta eladási árfolyamon 241 forint. Mennyit szeretne váltani?

- Nincs az az akciós dolog, hogy most 180-ért lehet venni? Benne volt a TV-ben!

- Nem egészen. Venni 241-ért lehet. Viszont ha van lakás célú svájci frank alapú hitele, akkor van lehetősége azt úgy törleszteni, mintha 180 lenne az árfolyam.

- Csak vicceltem, valójában a frankhitelemet szeretném előtörleszteni. Itt a kötvényszámom.

- Hmmm, igen. Ötvenezer frank. Az kilenc-millió forint.

- Nos igen. Állítólag lehet forinthitelt felvenni, hogy ezt kiváltsa.

- Állítólag igen. Viszont egy tehermentes ingatlanra lesz szükségünk.

- Ott a házam.

- Azon van a frankhitel! Nem tehermentes.

- De...

- Nézze! Ahhoz, hogy a frankhitelt zárjuk, előbb kell a kilenc-millió. Ehhez előbb új hitel kell. Azt meg csak tehermentes ingatlanra adjuk. Szóval?

- Akkor ott a nyaralóm. Arra felveszem a forintot, a házra meg előtörlesztem a frankot. Így megy?

- Igen. Ön kaphat kilenc-millió forint hitelt a nyaralójára 20 évre, 29,9%-os THM mellett.

- Micsoda? 30% THM? Jelzáloghitelre?

- Igen. Ön kockázatos adósnak minősül. Svájci frank hitele van.

- De hát rendesen fizettem! Határidőben mindig!

- Ez igaz, de a hitelképesség vizsgálata 2007-ben 40.000 forintos havi részletre vonatkozott, ami időközben 70.000 forintra emelkedett. Igen, látom hogy fizette, de az Általános Szerződési Feltételek 42/6 pontja szerint ilyenkor új bonitás vizsgálatot kellett volna kérnie, hogy megőrizze a legjobb adósi minősítését. Mivel ezt elmulasztotta, ezért most csak magasabb kamatra jogosult.

- Oké, hagyjuk a bánatba... Összeszedem minden megtakarításomat, eladok ezt-azt, és lesz kilenc millám. Mi a teendő?

- Először is kérvényt kell beadnia. Ehhez ki kell tölteni a formanyomtatványt.

- Kaphatok egyet?

- Nem tudok most adni, de letölthető erről az Internet-címről.

- Pont el-té? Milyen cím ez?

- Litván.

- Nem tudok litvánul...

- Pedig az EU-ban az is hivatalos nyelv. Keressen egy tolmácsot!

- Nézze, hibaüzenet!

- Ja, mobilnetről nem működik a letöltés. Sőt, a teljesség kedvéért segítségül elárulom, hogy csak Firefox 1-es, lengyel nyelvű verzióval tudja megnyitni.

- Lengyelül sem tudok.

- Kár. Az is hivatalos. Ja, és csak Linuxos gépről megy, és csak floppyra engedi menteni.

- Jóhogy nem zárják a trezorba! Mi van, ha mégis letöltöm, kitöltöm, és behozom?

- Kell legyen rajta aposztil, és regisztrált fordítóiroda által kell magyarra fordíttatni.

- Önök sem beszélnek litvánul?

- Sem lengyelül. De nem ez a lényeg. Ha ez megvan, akkor innen már egyszerű a dolog. Benyújtja a kijelölt fiókok egyikében...

- Vagyis?

- Szentgotthárd, Makó vagy Sátoraljaújhely. Ne nézzen így rám, ha három-millió magánnyugdíjas tudott 35 helyen nyilatkozni, akkor a harmincezer ügyfelünknek ez elég kell legyen!

- Még valami?

- Ja, igen, arra azért figyeljen, hogy az összeget készítse elő, 2008-as évben kiadott százforintos érmékben, húszasával rolnizva, mert az automaták csak így tudják ellenőrizni. Ha minden rendben, akkor 2016 júniusában a lakásáról lekerülhet a jelzálog bejegyzés.

- Mi a retek tart addig?

- Megvárjuk az Alkotmánybíróság álláspontját, hátha megsemmisíti a jogszabályt.

Re: Micsináász, te mocskos index.

#423002 matgab Előzmény: #422960

-Miért nem látszik Pali az erdőbe???

-Mert PÁLMAFA

Miért nincs soha gyom a kertjében?

mert mindig gondosan kaPál..

Micsináász, te mocskos index.

#422960 lagwagoner

Mostanában így viselkednek a tőzsdék, és épp így is haragszunk rájuk >:-)