Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #423269

Két óvodás megy haza.

Megszólal az egyik:

- Kisszisza, kisszisza!

- Mi van bazze', nem bírod kimondani, hogy matka?! :D :D