Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Wall street

VIRÁGOK !

- nincs kedved délután moziba jönni velem ?

- sajnos nem érek rá, mert fogorvoshoz kell mennem.

- fogorvoshoz ?, meghibbantál ? Tudod jól hogy nekünk virágoknak nincs is fogunk.

- tudom de én gyökérkezelésre megyek ! xDDD