Hozzászólás
Wall streetVIRÁGOK !
- nincs kedved délután moziba jönni velem ?
- sajnos nem érek rá, mert fogorvoshoz kell mennem.
- fogorvoshoz ?, meghibbantál ? Tudod jól hogy nekünk virágoknak nincs is fogunk.
- tudom de én gyökérkezelésre megyek ! xDDD