Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Wall street

A bugyi

A kis Juliskától kérdezi a nővére:

- Miért mászol fel mindig a fára?

- A fiúk azt mondják, hogy én szedem legügyesebben a cseresznyét.

- Egy frászt! Azért küldenek a fára, mert a bugyidat akarják látni!

- A szemetek! Na megálljanak, legközelebb majd nem veszek fel bugyit!