Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

lagwagoner Előzmény: #423250

Hát ez király, kb így lesz mindennel, de Orbánék büszkén jelentik be majd 2012 januárban, hogy volt lehetőségük a dev.hiteleseknek megszabadulniuk hitelüktől. A gyakorlati megvalósítással meg eddig sem foglalkoztak.