Re: nincs cím
lagwagoner Előzmény: #423250Hát ez király, kb így lesz mindennel, de Orbánék büszkén jelentik be majd 2012 januárban, hogy volt lehetőségük a dev.hiteleseknek megszabadulniuk hitelüktől. A gyakorlati megvalósítással meg eddig sem foglalkoztak.