Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Nem vagyok elégedett a t…

#416522 Áki01

Nem vagyok elégedett a terápia eredményével: tegnap még Napóleon voltam, ma pedig már csak Tóth Gyula.

Mi a különbség a depress…

#416140 Koffein

Mi a különbség a depressziós és a transzvesztita között?

Depressziós: depi vagyok, öngyi leszek.

Transzvesztita: Peti vagyok, Gyöngyi leszek!

Re: nincs cím

#416113 taresz Előzmény: #415590

Orbán látogatást tesz a Vatikánban. Ahogy találkozik a pápával,az kezet csókol Orbánnak. A körülötte levő bíborosok felháborodnak:

-No de Szentatyám!

A pápa azt mondja:

- Ne szóljatok!Ez az ember olyan,mint Jézus Krisztus!

A bíborosok megrökönyödve kérdezik:

....Hogyhogy???

Így a pápa:

- Istállóban született, barmok között él és mára milliók várják a mennybemenetelét!!

Tuti fogyókúra: HÉTFŐ: …

#415590 Tom Taylor

Tuti fogyókúra:

HÉTFŐ:

Reggeli: Alma.

Ebéd: Tejfölös paprikáscsirke illatának mély beszippantása, az asztalon hagyott morzsák, savanyúsággal.

Vacsora: 2 dl aludttej savója, néhány cukrászsütemény receptjének lemásolása.

KEDD:

Reggeli: Sárgarépa saját zsírjában, rágógumi.

Ebéd: Hatalmas tál töltöttkáposzta és a hozzávaló friss kenyér megtekintése, az edények elmosogatása.

Vacsora: A szabad szemmel is jól látható darabka sovány sajt reszelt káposztatorzsával megszórva.

SZERDA:

Reggeli: 5-6 teljes jógalégzés, félbevágott főtt tojás sárgájának a fele, de abból amennyi belefér.

Ebéd: Bécsi szelet és sült krumpli készítésekor lejátszódó fizikai és kémiai folyamatok elemzése céklával. Nagy tál túróslepény lefényképezése.

Vacsora: A képek előhívása, savanyú uborka, hashajtó.

CSÜTÖRTÖK:

Reggeli: 1 db fürjtojásból készült rántotta, utána kifli, gyulai kolbász és vaj segítségével tízórai készítése a gyerekeknek.

Ebéd: Húsleves és rakottkrumpli alkatrészeinek beszerzése a közeli ABC-ből. Madártej elhelyezése a hűtőszekrényben. Vágott vegyes savanyúság.

Vacsora: Ecetes hagyma citrommal.

PÉNTEK:

Reggeli: Főtt kolbász, mustár, tea, citrom, zsemle ízléses, már-már esztétikai élményt nyújtó elhelyezése az asztalon, mire a többiek felébrednek, frissen mosott káposztalével, kekszreszelék.

Ebéd: Gőzölgő bableves, csülökpörkölt, uborkasaláta lerajzolása, kiszínezése. 1 szelet kétszersült harmadszor is átsütve, nagy pohár Igmándi.

Vacsora: Hasított karalábé, dúsan díszített sárgarépaszeletekkel. Lefekvés előtt füldugó a korgó gyomor neszeinek kiküszöbölésére.

SZOMBAT:

Reggeli: Joghurtba mártott almaszeletek, limonádé szaharinnal, nyomelemekkel ízesítve.

Ebéd: "Halászlé, túróscsusza, sütemény" címmel frappáns epigramma megalkotása, egy teljes kockasajt parádi vízzel.

Vacsora: Paradicsombelsőség, kamillatea, egy teljes rúd ropi.

VASÁRNAP:

Reggeli: Fagylalttölcsér, nagy adag friss levegő, sűrű szitán áttört kefír.

Ebéd: Ricinusleves, csontlében abált torma citromhéjszeletekkel, süteménymaradványok levakarása a tepsiről.

Vacsora: Amit a kanári meghagyott.

Hajótörés

#415195

- Kapitány úr! Léket kapott a hajó, de az utasok nem akarnak beszállni a mentőcsónakokba! Hogyan vegyem rá őket arra, hogy beszálljanak?

- Az angol utasoknak mondja azt, hogy ez nagyon sportszerű dolog; a franciáknak azt, hogy ez elegáns; a németeknek azt, hogy ez parancs; a magyaroknak meg azt, hogy ez tilos!

Re: nincs cím

#415100 Wall street Előzmény: #415099

Az orvos, a természettudós és a politikus vitatkozik, hogy kinek a mestersége volt előbb:

- Az orvostudomány már az emberiség megjelenése óta létezik. - mondja az orvos.

- A dinoszauroszok már az emberiség megjelenése előtt léteztek, előtte csak a nagy káosz volt - mondja a természettudós.

Erre megszólal a politikus:

- És mit gondoltok, ki okozta a káoszt?

Brezsnyev elvtárs éppen …

#415099 Wall street

Brezsnyev elvtárs éppen az olimpiai játékok megnyitó beszédét gyakorolja:

- O... O... O... O... O...

- Brezsnyev elvtárs, az öt karikát nem kell felolvasni...

Re: nincs cím

#415091 RemegoKez Előzmény: #415086

:-)

Tessék, vegyetek még ebből a meggyes rétesből! - kínálgatja vendégeit a háziasszony.

- Köszönöm - szabadkozik egyikük - én már vagy hatot is megettem.

- Volt az nyolc is, de ki számolja?

Mi történik ha egy csimp…

#414920 Fornit

Mi történik ha egy csimpánz kezébe adunk egy AK47-et...

‎- Halló? - Elnézést, e…

#414524 Koffein

‎- Halló?

- Elnézést, ez a kilenc, három, négy, három, hét, hét, nyolc, öt, négy?

- Nem, igen, nem, igen, igen, nem, nem, igen, igen, igen

Pályaudvari beszélgetés:…

#414039 Áki01

Pályaudvari beszélgetés:

- A feleségedet várod?

- Nem várom... jön.

Re: nincs cím

#412260 RemegoKez Előzmény: #412251

Valós történet, keresztapámmal esett meg.

Osztálytalálkozó, egy idegen fazon odalép hozzá:

- Ne haragudj, de nem ismerlek fel.

- Én sem ismerlek fel téged.

- Ebbe az osztályba jártál?

- Nem, nem ebbe.

- Akkor a másikba?

- Nem, nem abba.

- Akkor te ki vagy?

- Hát én már kivagyok!

(csak a feleségét kísérte el)

Osztálytalálkozón: -Sze…

#412251 Áki01

Osztálytalálkozón:

-Szevasz Józsikám, de rég láttalak! Mi van veled?

-Szevasz Béla! Megnősültem, kiköltöztünk tanyára.

-Gyerekek vannak?

-Igen, kettő.

-És állatok?

-Nem, nagyon kulturáltak.

sör

#412198 TrendMan

A Heineken, a Budweiser és a Guiness üzleti igazgatója beülnek egy pub-ba megbeszélni néhány aktuális üzleti kérdést a sörpiacon.

A Heineken üzleti igazgatója kér egy Heinekent, a Budweiseré egy Budweisert, a Guiness vezére pedig egy Colát.

-Mi az, Ön hogyhogy Colát iszik ???

- Uraim ! Ha Önök nem isznak sört, akkor én sem!