Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

RemegoKez Előzmény: #412251

Valós történet, keresztapámmal esett meg.

Osztálytalálkozó, egy idegen fazon odalép hozzá:

- Ne haragudj, de nem ismerlek fel.

- Én sem ismerlek fel téged.

- Ebbe az osztályba jártál?

- Nem, nem ebbe.

- Akkor a másikba?

- Nem, nem abba.

- Akkor te ki vagy?

- Hát én már kivagyok!

(csak a feleségét kísérte el)