Re: nincs cím
RemegoKez Előzmény: #412251Valós történet, keresztapámmal esett meg.
Osztálytalálkozó, egy idegen fazon odalép hozzá:
- Ne haragudj, de nem ismerlek fel.
- Én sem ismerlek fel téged.
- Ebbe az osztályba jártál?
- Nem, nem ebbe.
- Akkor a másikba?
- Nem, nem abba.
- Akkor te ki vagy?
- Hát én már kivagyok!
(csak a feleségét kísérte el)