Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Áki01

Osztálytalálkozón:

-Szevasz Józsikám, de rég láttalak! Mi van veled?

-Szevasz Béla! Megnősültem, kiköltöztünk tanyára.

-Gyerekek vannak?

-Igen, kettő.

-És állatok?

-Nem, nagyon kulturáltak.