Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #410420

Nem lennék a férjed eztán. Komolyan ...

Bazsy! Hun vagy mán ...

:)

A végén még, észak és dél egymásra tanál ...

:)))