Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Mondjál 3 vodka márkát!!…

#412196 Koffein

Mondjál 3 vodka márkát!! - Kalinka,Finlandia,Absolute!

Mondjál 3 óvszer márkát!- Durex, Lifestyle,Masculan!

Mondjál 3 talicska márkát!- ???

Na látod,inni meg dugni azt tudsz,de dolgozni,azt nem!!!!:D

Re: nincs cím

#412166 GáborGábor Előzmény: #410420

Nem lennék a férjed eztán. Komolyan ...

Bazsy! Hun vagy mán ...

:)

A végén még, észak és dél egymásra tanál ...

:)))

Re: nincs cím

#412161 matgab Előzmény: #411332

- Gazsi! Gondolj egy számra! - Megván. - Felezd meg! - Megván. - Most oszd el néggyel! - Megván. - Na mi jött ki? - Sön. - Te Gazsi... melyik számra gondoltál? - Ájkengetnó szatiszfeksön.

A szilveszteri buli javá…

#410924 Wall street

A szilveszteri buli javában zajlik, tánc, pia, miegymás. Egy lány magában üldögél a széken. Odalép hozzá egy fiú:

-Veled nem táncol senki?!

-Nem!

-Akkor feltennéd a virslit főni?.. :D :D

Underpants Gnomes Profit Plan

#410773 Fornit

Megtaláltam a kereskedési stratégiámról szóló videót :D

Underpants Gnomes Profit Plan

Apu,mi az a lábad között…

#410420 Wall street

Apu,mi az a lábad között!

-Az?...Egy baba.

Másnap az apuka felébred és látja,hogy tiszta kék a farka.

Erre a kislány:

-Elvertem,mert rossz volt...Felöltöztettem,levetkőz​tettem,felöltöztettem,levetkőz​tettem,egyszer csak leköpött,na aztán akkor hoztam a fakanalat...

:D :D ez mekkora má :D

Re: nincs cím

#409958 BudFox Előzmény: #409950

Na és ez ? :D

Két zsidó találkozik az utcán.

- Áh szevasz Kohn öreg haverom..már ezer éve nem láttalak

- Hello Grün, mi van veled tényleg régen nem találkoztunk..és mond csak hogy megy az üzlet ?

- Jaj ne is mond :-(( nagyon rosszul megy az üzlet.

- Hát akkor miért nem zárod be ?

- Megbolondultál ? Akkor miből élnék ?

:DD

Re: nincs cím

#409950 Wall street Előzmény: #409949

Mi a különbség a börtön és a munkahely között? Ha jobban belegondolsz:

A börtönben az időd nagy részét egy 2.5 x 3 méteres cellában töltöd.

A munkahelyen időd nagy részét egy 2 x 2.5 méteres irodában töltöd.

A börtönben naponta háromszor kapsz ételt.

A munkahelyen egyszer ehetsz délben, akkor is neked kell fizetned érte.

A börtönben enyhítik a büntetésedet, ha jól viselkedsz.

A munkahelyen ha jól viselkedsz, még több munkát kapsz.

A börtönben az őr nyitja, zárja az ajtót neked.

A munkahelyen mindenféle kulcsokat meg kódkártyákat kell magaddal vinned, az ajtókat is nyithatod egyedül.

A börtönben nézheted a tévét és játszhatsz másokkal.

A munkahelyen megszidnak, ha tévét nézel vagy másokkal játszol.

A börtönben saját WC-d van.

A munkahelyen meg kell osztanod másokkal.

A börtönben meglátogathat a családod és az ismerőseid.

A munkahelyen rosszallva néznek rád, ha a családdal vagy ismerőseiddel beszélsz.

A börtönben az ellátásodat az adófizetők fizetik, míg neked dolgoznod sem kell.

A munkahelyen mindenért fizetned kell, míg az általad befizetett adóból tartják el a börtöntöltelékeket.

A börtönben a börtönigazgató egy szadista idióta.

A munkahelyen az a különbség, hogy ott az ilyet főnöknek hívják.

Re: nincs cím

#409949 Wall street Előzmény: #409948

Két gyerekkori cimbora összefut az utcán. Megörülnek egymásnak, elbeszélgetnek.

- Tűzoltó lettem. - mondja az egyik.

- Igen? - csodálkozik a másik. - A fiam is az akar lenni.

- Akkor adok egy tanácsot. Minél előbb állíts fel a házadban egy rudat, amin gyakorolhatja a lecsúszást. Az a legnehezebb ebben a mesterségben, hogy fel kell pattanni az éjszaka közepén, megragadni a rudat és lecsúszni rajta.

... Tíz év elteltével a két fickó megint találkozik egymással.

- Na, mi újság? Tűzoltó lett a fiad?

- Nem. Viszont a lányom sztriptíz-táncosnő lett.

Re: nincs cím

#409948 Wall street Előzmény: #409946

Egyszer egy férfi a tengerparton sétálva talál egy furcsa palackot.

Mivel ismerte a hagyományt, kihúzta a palackból a dugót. Persze azonnal megjelent a Dzsinn.

- Mivel kiengedtél a palackból, teljesítem három kívánságodat! De van egy feltételem!

- Mi lenne az?

- Bármi, amit kívánsz, a világ minden ügydvédjének kétszeresen lesz meg.

- Hát ezt még elviselem, aztán meg kit érdekel.

- Mi az első kívánságod?

- Mindig is szerettem volna egy tűzpiros Ferrari-t!

Abban a pillanatban ott áll előtte a Ferrari.

- Tudnod kell hogy a világon minden ügyvédnek két ilyen van!

-...

- Mi a második kívánságod?

- Azt hiszem, jól jönne egymillió dollár.

Abban a pillanatban ott van előtte a pénz.

- Tudnod kell hogy minden ügyvédnek kétmilliója van!

- Mit érdekel engem, amíg itt a millió - gondolja a férfi.

- Mi hát az utolsó kívánságod?

- Tudod, mindig is szerettem volna felajánlani az egyik vesémet egy rászorulónak...

Re: nincs cím

#409946 Wall street Előzmény: #409945

Még fiatal ügyvéd voltam, épp megkaptam az irodámat, s már vártam is, kik jönnek.

Kis idő múlva az üvegajtómon keresztül emberi árnyékot vettem észre, s úgy gondoltam, az első ügyfelemre jó benyomást kell tennem, ezért felvettem a telefonkagylót és képzelt beszélgetésbe kezdtem.

Valahogy így hangzott: - Igen, Mr John, megpróbálok időt szakítani az Ön jelentéktelen kis ügyére is, csak az az igazság, nagyon elfoglalt vagyok, hisz tudja, sok az ügyfél.

Ekkor letettem a kagylót, és gondolván, hogy nagy hatással voltam első ügyfelemre, így szóltam:

- Jó napot! Kérem foglaljon helyet! Miben lehetek szolgálatára?

És a válasz:

- A telefonszerelő vagyok, mondták, hogy itt még nincs bekapcsolva a telefon!

Re: nincs cím

#409945 Wall street Előzmény: #409944

A feleség és szeretője éppen a házasságtörés kellős közepén tartanak, amikor kulcs csikordul a zárban.

- Úristen, ez a férjem! - ugrik fel az asszony. - Gyerünk, gyorsan fogd a ruháidat, aztán ugorj ki az ablakon!

- Dehogy ugrok - húzódozik a férfi. - Látod, vihar van odakint, zuhog az eső!

- De ugorj, ha a férjem elkap, mindkettőnket megöl! - esik pánikba a nő.

A szerető fogja a cuccait és kiugrik az udvarra, majd onnan a kerítésen át az utcára, ahol éppen egy maratoni futóverseny mezőnyében találja magát. Nem tud mit tenni, elkezd ő is futni, mintha versenyző lenne. A mellette futóknak feltűnik, hogy teljesen meztelen. Egyikük megszólítja:

- Elnézést, de miért ruha nélkül fut?

- Tudja, így sokkal élvezetesebb a futás. Érzem, ahogy a szél hűti a felhevült testemet.

- És akkor miért van Önnél a ruhája?

- Amikor beérek a célba, akkor felveszem, és már indulhatok is haza, nem kell átöltöznöm - feleli a meztelen férfi.

- És mindig gumióvszert is felhúz a futáshoz?

- Á, nem. Csak ha esik az eső.

Re: nincs cím

#409944 Wall street Előzmény: #409942

Taxis visz egy utast, amikor észreveszik, hogy az út mellett párzik két kutya. A taxis büszkén megjegyzi:

- Én és a feleségem minden éjjel így csináljuk.

Az utas szomorúan mondja:

- Az én feleségem sajnos nagyon konzervatív, csak a hagyományos pózokat szereti.

A taxis nekiáll tanácsot adni:

- Próbáljon meg este megitatni az asszonnyal két pohár Martinit, meglátja, sokkal készségesebb lesz.

Másnap megint találkoznak, a taxis megkérdi:

- Na, használt a két Martini?

- Igen, de tízet kellett megitatnom vele...

- Hogyan? Az nagyon sok!

- Igen, az első két Martini után már nem volt kifogása az új póz ellen, de további nyolc kellett hozzá, hogy hajlandó legyen felvenni a szájkosarat...

Re: nincs cím

#409942 Wall street Előzmény: #409939

A fiatal hadnagy a Szaharában szolgál, idegenlégiós tisztként.

Amikor már nagyon hiányoznak neki a nők, így szól a húsz éve ott szolgáló őrmesterhez:

- Mondja, mit csinál itt az ember, ha hm, nőre van szüksége?

- Nem érünk mi rá ilyesmire hadnagy úr, nehéz a szolgálat.

- De ha végleg magukra tör a szexőrület?

- Hát akkor ott a teve.

- Oh, te mocskos fantáziájú disznó, te elállatiasodott barom! - ordít a hadnagy, és otthagyja az őrmestert.

De telnek, múlnak a napok... hetek... és egy éjjel a hadnagy betámolyog a teveistállóba. Fél óra múlva félig agyonrúgva, vérző fejjel és lankadt végtagokkal talál rá az őrmester. Jajgatva kérdezi tőle:

- Mit is mondott erről az eszeveszett tevéről? Maguk, hogy csinálják? Én nem bírtam vele!

- Hát úgy mondtam volna hadnagy úr, ha hagyta volna befejezni a mondatot, hogy ha ránk tör a szexőrület, felülünk a teve hátára, és innen húsz kilométerre van egy príma kupleráj, gyönyörű nőkkel...

Találkozik reggel két sz…

#409939 Wall street

Találkozik reggel két szomszédasszony. Mivel egész éjjel esett az eső, így szól az egyik a másikhoz:

- Jól esett az éjjel.

Mire a másik:

- Mit tagadjam, nekem is.