Hozzászólás
Wall streetApu,mi az a lábad között!
-Az?...Egy baba.
Másnap az apuka felébred és látja,hogy tiszta kék a farka.
Erre a kislány:
-Elvertem,mert rossz volt...Felöltöztettem,levetkőztettem,felöltöztettem,levetkőztettem,egyszer csak leköpött,na aztán akkor hoztam a fakanalat...
:D :D ez mekkora má :D