Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Wall street

Apu,mi az a lábad között!

-Az?...Egy baba.

Másnap az apuka felébred és látja,hogy tiszta kék a farka.

Erre a kislány:

-Elvertem,mert rossz volt...Felöltöztettem,levetkőz​tettem,felöltöztettem,levetkőz​tettem,egyszer csak leköpött,na aztán akkor hoztam a fakanalat...

:D :D ez mekkora má :D