Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #409948

Két gyerekkori cimbora összefut az utcán. Megörülnek egymásnak, elbeszélgetnek.

- Tűzoltó lettem. - mondja az egyik.

- Igen? - csodálkozik a másik. - A fiam is az akar lenni.

- Akkor adok egy tanácsot. Minél előbb állíts fel a házadban egy rudat, amin gyakorolhatja a lecsúszást. Az a legnehezebb ebben a mesterségben, hogy fel kell pattanni az éjszaka közepén, megragadni a rudat és lecsúszni rajta.

... Tíz év elteltével a két fickó megint találkozik egymással.

- Na, mi újság? Tűzoltó lett a fiad?

- Nem. Viszont a lányom sztriptíz-táncosnő lett.