Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Wall street

Találkozik reggel két szomszédasszony. Mivel egész éjjel esett az eső, így szól az egyik a másikhoz:

- Jól esett az éjjel.

Mire a másik:

- Mit tagadjam, nekem is.