Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #409950Na és ez ? :D
Két zsidó találkozik az utcán.
- Áh szevasz Kohn öreg haverom..már ezer éve nem láttalak
- Hello Grün, mi van veled tényleg régen nem találkoztunk..és mond csak hogy megy az üzlet ?
- Jaj ne is mond :-(( nagyon rosszul megy az üzlet.
- Hát akkor miért nem zárod be ?
- Megbolondultál ? Akkor miből élnék ?
:DD