Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #409950

Na és ez ? :D

Két zsidó találkozik az utcán.

- Áh szevasz Kohn öreg haverom..már ezer éve nem láttalak

- Hello Grün, mi van veled tényleg régen nem találkoztunk..és mond csak hogy megy az üzlet ?

- Jaj ne is mond :-(( nagyon rosszul megy az üzlet.

- Hát akkor miért nem zárod be ?

- Megbolondultál ? Akkor miből élnék ?

:DD