Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Humor

Re: nincs cím

#403679 Balázs István Előzmény: #403592

:D

A következő rövid teszt 4 kérdésből áll és azt vizsgálja, hogy lehet-e Önt „profinak” minősíteni.

A kérdések nem nehezek, ezért, ha csak lehet, ne nézze meg a helyes választ előre!

1. kérdés:

Hogyan tenne be egy zsiráfot a hűtőbe?

A helyes válasz:

Kinyitjuk a hűtőt, betesszük a zsiráfot, és becsukjuk a hűtő ajtaját.

(Ez a kérdés azt teszteli, hogy hajlamos-e Ön az egyszerű dolgokat fölöslegesen komplikált módon elvégezni.)

2. kérdés:

Hogyan tenne be egy elefántot a hűtőbe?

Helytelen válasz:

Kinyitjuk a hűtőt, betesszük az elefántot és becsukjuk a hűtő ajtaját.

Helyes válasz:

Kinyitjuk a hűtőt, kivesszük a zsiráfot, betesszük az elefántot és becsukjuk a hűtő ajtaját.

(Ez a kérdés azt teszteli, hogy képes-e tudatosítani a dolgok egymásra épülését.)

3. kérdés:

Az Oroszlánkirály állatgyűlést hívott össze az erdei tisztásra. Mindegyik állat megjelent itt, egy kivételével. Melyik állat hiányzott?

Helyes válasz:

Az elefánt.

Az elefánt a hűtőben van.

Emlékszik?

(Ez a kérdés az Ön emlékezőképességét teszteli.)

OK, ha az első három kérdésre helytelen választ adott volna, van még egy lehetősége bebizonyítani rátermettségét.

4. kérdés:

Van egy folyó, amelyen át kell jutnia, de krokodilok élnek benne.

Hogyan kel át a folyón?

Helyes válasz:

Egyszerűen átúszik a folyón.

Miért?

Mert minden krokodil az állatgyűlésen van.

(Ez a kérdés azt teszteli, hogy gyorsan tanul-e saját hibáiból.)

Lázár János és Orbán Vik…

#403592 Wall street

Lázár János és Orbán Viktor helikopteren utazik. Egy város fölött lepillantva elégedetlen tömeget vesznek észre. Lázár megszólal:

- Tudod Viktor, ha én most kidobnék egy mázsa kenyeret, ezek a kezemet is megcsókolnák!

- Ha én kidobnék egymillió forintot, a lábamat is megcsókolnák! - így Orbán.

A pilóta rezzenéstelen arccal fordul hátra:

- Ha én meg kidobnám magukat, a seggem is kinyalnák!

Re: nincs cím

#403555 Atesz11 Előzmény: #403554

-Nem is voltam berúgva!

-Komolyan mondod?

-Miért?

-A földhöz vágtad a hörcsögömet, azt kiabáltad: Pikachu téged választalak!

-Bebújtál a szekrénybe és legalább egy órát kiabáltad, hogy az átjáró Narniába nem működik!

-Utána ordítottál az autómra: Optimus, tudom hogy te vagy az, alakulj át!

-Majd kiengedted a medencét, hogy keresed Némót, és hazafelé átöleltél egy hajléktalant, mondva: Dumbledore, te élsz?

"Mélyen tisztelt Magyar …

#403379 KawaBazsy

"Mélyen tisztelt Magyar Államvasutak Zrt!

A mai nap tapasztalatai után úgy érzem elérkezett az ideje, hogy egy hosszabb terjedelmű panaszlevél megírására szánjam rá magam. Higgyék el, nem a kötözködő fotelproli és nem is a napi rutinját végző nyugdíjas szól belőlem, hanem a teljesen felháborodott utas, aki nem mellesleg több éve a MÁV szolgáltatásait veszi igénybe(lévén, hogy nem nagyon van más lehetőségem). Abba a bizonyos pohárba pedig a mai napon hullt bele az utolsó csepp, ugyanis egy részeg illúziónak lettem az áldozata, azt reméltem, hogy a Budapest Nyugati pályaudvarról, az első vágányról 18:20-kor induló, Budapest- Esztergom vonalon közlekedő vonattal a menetrend által közölt időpontban, tehát 19:16-kor érkezem meg a piliscsabai állomásra. De nem, ehelyett nagyjából 20:00-kor sikerült elérni az említett települést. Sebaj, a késést megszoktam, afféle szabadedzés jellege van már ezeknek a dolgoknak, nyilván a MÁV is készül a téli szezonra, amikor a kijelzőn felbukkanó "180 perces késésen" az emberek többsége már fel sem mérgeli magát. Bizony, szépen lassan hozzászokunk, az életünk részévé válik, akárcsak a kövérkés húgyfoltok egy 00-sban eltöltött túra után. Az viszont már az önök számára a mindennapokból is jól ismert pornóoldalakon feltűnő "anal black monster cock attack" kategóriával volt egyenértékű, amikor az amúgy még 18:25-kor is az induló vonatra a peronon várakozó tömeg elé csupán egy szerelvényt toltak be. Ugyanis az említett utas tömeg legalább akkora volt, hogy minimum 3 Desiro típusú vagonra lett volna szükség.

Ehelyett egy darab vagon vánszorgott be, ami még ennek tetejébe 15 perces késéssel indult. A tömeg mondhatni teljes joggal anyázott, hiszen nem elég, hogy egész nap a bitang melegben

lapátolta a GDP-t, késett is a vonat, és egy ilyen fárasztó nap után még le sem tud ülni a garantáltan

bónuszperceket tartogató menetidő alatt.

Apropó menetidő. A Budapest-Esztergom vonal azért nem egy Salakszentmotors-Nógrádbél

szakasz, tehát jó pár ember számára fontos, hogy viszonylag rövid idő alatt tegye meg azt az 53(!)

kilométert (nem mintha kevésbé lennének fontosak a kisebb forgalmat jelentő települések). A

gyakorinak mondható vonatforgalmat a "kiváló" logisztikai teljesítménynek köszönhetően

beárnyékolja az a tény, hogy ezt a távot "mindössze" másfél óra alatt lehet abszolválni. Csak

összehasonlításképpen: a 130 km-es távolságot jelentő Budapest-Győr vonal jobb esetben másfél

óra, rosszabb esetben pedig 2 óra 20 perc alatt megtehető.

Tudom, tudom, a Budapest-Esztergom vonalon sajnos egysávos és amúgy is rosszabb

minőségű pályarendszer van telepítve, nincs is villamosítva, meg amúgy is a **** anyját a Pilisnek,

hogy oda tudott nőni. Pénz meg nincsen, hogy felújítsuk. Nos, erre a meglehetősen gyenge lábakon

álló mentegetőzésre a következőket tudom válaszolni: Az, hogy nincsen rá pénz, az a legkevésbé sem

tud érdekelni. Oldjátok meg, mert a MÁV szolgálatában álló Cic Imre kalauz sem viccel, kíméletlenül

leficcent a szerelvényről, ha nincs elég kabala a zsebembe, hogy megvegyem a jegyet! Persze,

lehetnék szolidáris a MÁV szorongatott helyzetével, de Önök sem szarják tele a villanyszerelő

bakancsot, ha leég a házam, no meg én már leadóztam és még jegyet is vettem. Miről beszélünk?! A

mostoha földrajzi viszonyok leküzdhetőségéről pedig Ausztria, vagy Svájc nyújtanak példát. Fúrjatok

alagutat, csináljatok töltéseket, stb (legalább munkahelyek teremtődnek, ahol dolgozhatnának az

országunkban népes táborral rendelkező ingyenélők is *kivételesen nem a címzettekre gondolok+),

mint az említett országokban! Persze, keletről is vehetnék példákat, Grúziához, Bulgáriához és

Örményországhoz képest a MÁV valóban egy sikersztori, no meg a Magyar Államvasutak vezetősége

tökéletesen otthon érezné magát a felsorolt országok irányításában, hiszen a korrumpálhatóság, a

"baszok bele, mert a hó végén úgyis több millió pörög a számlámra" öntudat és a felelősségre

vonhatóság teljes hiánya mind-mind ismerősen csengő szavak. Túl keletre persze ne menjünk, mert

Japánban pár perc késés miatt már mondott le miniszter.

Ha azt hinnék, hogy a történet itt véget ért, akkor tévednek. Ugyanis a késéssel induló vonat

Óbuda állomáson újra kijött a box utcába, mivel a MÁV 15 perces büntetést szabott ki a Desiro

istállóra. Az ok nem volt más, hogy az Esztergom felől érkező, szinte teljesen üresen begördülő

ellenvonatot mindenképpen be kellett várni. Tehát nem az elégedetlen tömeggel megpakolt

szerelvény kapott elsőbbséget, hanem egy szellemjárat, ami végig, szinte csodával határos módon

tartani tudta az előírt menetidőt. A MÁV úgy tűnik észre sem veszi, hogy a saját dolgozóit szopatja

be, hiszen az érthetően felpaprikázott tömeg azonnal kiegyenesíti a kaszákat és "Éljen a haza!"

felkiáltásokkal megrohamoz mindent, amin MÁV emblémát lát. Nos a kalauz is ilyen, rajta csattan az

ostor, egy olyan emberen, aki a legkevésbé sem tehet, arról, hogy egyesek munkavégzés címszó alatt

vidám maszturbálásra kapják az órabérüket. Ezek után persze nem csodálkozhatunk azon, hogy a

jegyellenőrzés modora a "Füzesabony és környéke, ÁFÉSZ, 502-es Italbolt" hangulatát idézi. Ezek után

én se lennék kedves, a csalán az én ****omat is csípné.

Heves harcok árán, végül elértünk Pilisvörösvár állomásra. Minden tovább utazó boldog volt,

mert aki ismeri a helyi viszonyokat az tudja, hogy ezen az állomáson elég sokan szoktak leszállni, ha

Budapest felől érkezik az ember. Most is így volt, az utasok 60%-a vidáman hagyta el szerelvényt,

szétbaszott ideggel gyújtottak rá a jól megérdemelt cigarettájukra. Így már ülőhely is akadt bőven,

kezdett oldódni a feszültség. De nem! A MÁV tanúbizonyságot téve rendkívüli nagylelkűségéről még

2 vagont csatolt a vonathoz. Mint mondtam ez szinte semennyire sem volt indokolt, annyit viszont

pont lehetett vele baszakodni, hogy újabb percekkel növeljük a késést, valamint 15 percet kellett

várni a szemből érkező vonatra. Végül este 8 órakor be is szivárogtunk Piliscsabára. Azt nem tudom

utána, hogy alakult az expressz sorsa, de gyanítom, hogy nem mentek gördülékenyen a dolgok. Itt

szeretném kifejezni együttérzésemet azokkal az utasokkal, akik még ekkor sem lőtték fel magukat a

Holdra.

Azzal is tisztában vagyok, hogy nem ez az egyetlen ilyen eset Magyarországon, a pannon puma

földjén, ahol mindig van lehetőség egy plusz pár órás kupébulira. Elgondolkodtató, hogy a MÁV

logisztikusai és a komplett vezetőség, honnan veszi a bátorságot arra, hogy az utasai idejével ilyen

módon szórakozzon. Pénzt, egyebet lehet lopni, majd lesz valahogy, de az idő az más, azt nem adja

vissza senki. Nem vagyok egy szociálisan érzékeny ember (nektek kéne annak lenni, baszd meg), de

azért azok a munkások is szeretnének időben hazaérni, hogy beszúrhassák a jól megérdemelt esti

sört, aláverjenek az asszonynak, és kialhassák magukat, akik többek között arra kapják a fizetésüket,

hogy megvegyék a vonat bérletüket. Pénzt fizetnek a MÁV-nak, bár jó kérdés mit kapnak ezért

cserébe. Ugyanis az emberek nem gépek, akiket be lehet nyomni egy konzervdobozba (mit számít a

kényelem, és a körülmény?!) és még ezért fizessenek is.

Így hát feljelentést nem teszek, mert teljesen tisztában vagyok azzal, hogy a MÁV bármikor

felbérel valami sztárügyvédet, aki pár milla ellenében jogi úton úgy belerejszol a számba, hogy öröm

lesz nézni. Ezért csupán egy apró kérésem van, amivel azt hiszem a ma és máskor is nyomorgó

utazókat is ki lehetne elégíteni, nem csak engem: A MÁV logisztikusai és a felső vezetés minden tagja

lássa el aláírásával az általam megírt nyilatkozatot, azt legyenek szívesek scanneljék be, hogy a lehető

legtöbb internetes oldal számára eljuttathatóvá váljon, így szerezve nagyobb megbecsülést a magyar

nép szemében.

A nyilatkozat szövege a következő:

Én, ............... felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy egy ócska kis szarjancsi vagyok,

mert a rám bízott feladatokat nem látom el a meghatározott hatékonysággal. Egyetemi éveim alatt,

már ha voltak ilyenek, üvöltve vertem a narkós kis ****omat, így hát szerény képességeim nem

jogosítanak fel arra, hogy a magyar és külföldi utasok minden igényének megfeleljek. Szégyentelenül

lopom a pénzt és mások idejét, mert semmilyen állami, vagy civil szerv nem vonhat tetteimért

felelősségre. Valamint nagyon sajnálom, hogy az édesanyám picsája alatt nem volt szecskavágó,

amikor a világra szart.

Dátum, hely, aláírás.

Szíves segítségüket előre is köszönöm.

Maradok végtelen tisztelettel:

* Nándor"

Peter Griffin megnézi zs…

#403267 Fornit

Peter Griffin megnézi zsófika új vidcsi-klipcsijét...

Trianonban tárgyalnak az…

#403169 kosami

Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a VH után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván.

Felszólítják!

- én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzőkönyvbe vennék-e.

- á nem, nem kell. Csak úgy mondtam...

A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar:

- én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

Megint kérdik, jegyzőkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja:

- Nem kell, csak úgy mondtam...

A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt:

- én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

A román küldöttnek már vörös a feje! üvöltve kifakad:

- De hisz akkor még itt sem voltunk!!

Mire a magyar:

- Na, ezt vegyék jegyzőkönyvbe...

A lámpa dzsinnje vagyok!…

#403066 KawaBazsy

A lámpa dzsinnje vagyok! Parancsoljon asszonyom.

- Ó dzsinn, szeretnék ebben a pillanatban boldog lenni!

- Akkor miért a lámpát dörgölöd, te kis csacsi?

A székely megy haza a fi…

#403065 KawaBazsy

A székely megy haza a fiával a vásárból. Az öreg megszomjazik bemegy a kocsmába.

Telnek AZ órák, a fia már idegbolond. Nagy nehezen AZ öreg kivánszorog a fia

Bosszankodva mondja neki:

- Idesapám, maga olyan mint a kutyaf@sza könnyen megy be de nehezen jön ki!

Az öreg megemeli a szemöldökét

- Te meg gyerök olyan vagy mint AZ anyád p---ája, minél nagyobb vagy

annál kevesebb örömet találok benned.

- Miért mondják azt hogy…

#402972 Wall street

- Miért mondják azt hogy Micimackó ****?

- ???

- Mert kinyalta az összes ****öt!

:D

Egy este a 10 éves kislá…

#402349 KawaBazsy

Egy este a 10 éves kislány vacsora közben halkan megszólal:

- Már nem vagyok szűz!

Ezen szavak után az asztal körül hatalmas, kellemetlen hallgatás lett.

Nem sokkal később apa az anyára kiált:

- Márta, ez mind a te bűnöd, mindig kihívóan öltözködsz és elcsavarod a férfiak fejét, és ezenkívül csúnyán beszélsz a kicsi előtt!

Ezután az apa az idősebbik lányához fordul:

- És te, te is ugyanúgy bűnös vagy ebben! Amint elmegyünk itthonról, máris itt hemperegsz valakivel a szobában, és ezt a kishúgod szeme előtt! Ja, és azt is tudom, hogy van egy vibrátorod az éjjeliszekrényedben!

Az anya nem bírja tovább és az apára kiált:

- Fogd be a szád, pont te kiabálsz, mikor minden hónapban a fizetésed felét kurvákra költöd!

- És amióta van kábeltévénk, állandóan csak pornót nézel a kislányod szeme láttára! Nem beszélve a titkárnődről, aki állandóan leszop téged!

Az anya a kislányához fordul és kérdezi:

- De kicsim, hogyan történt ez? Análisan vagy vaginálisan volt? Megerőszakoltak, vagy valamelyik osztálytársaddal feküdtél le?

A kislány meglepődve válaszol:

- Dehogyis anya. A tanító néni kicserélt a karácsonyi estén a betlehemben, Szűz Mária helyett pásztor leszek!