Re: nincs cím
Balázs István Előzmény: #404029A legjobb dumákat az életből lehet "ellesni":
Egy lakótelepi házból kislány könyörgő hangja szűrödik ki.
- Mamaaaa, megvesszük azt a ...?
(Hogy mit, azt a gyenge gyermekhang miatt nem értettem, a mama dörmögését annál inkább lehetett hallani.)
- Neked kislányom, peeeersze, hogy megvesszük! Majd eladjuk a MOL részvényeket... !
(:DDDDD)