Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Balázs István Előzmény: #404029

A legjobb dumákat az életből lehet "ellesni":

Egy lakótelepi házból kislány könyörgő hangja szűrödik ki.

- Mamaaaa, megvesszük azt a ...?

(Hogy mit, azt a gyenge gyermekhang miatt nem értettem, a mama dörmögését annál inkább lehetett hallani.)

- Neked kislányom, peeeersze, hogy megvesszük! Majd eladjuk a MOL részvényeket... !

(:DDDDD)