Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#402288 Ozzy_ Előzmény: #402205

Érdemes a China - California útvonal 81. pontját is megnézni. Annak aki nem szeret úszni, de szereti a kihívásokat. =)

‎1. Nyisd meg a Google T…

#402205 Koffein

‎1. Nyisd meg a Google Térképet (maps.google.hu)

2. Kiindulópontnak írd be: China

3. Érkezésnek pedig: Taiwan

4. Olvasd el a 48-as pontot :))

Rákosi Mátyás: Aki nincs…

#402146 kosami

Rákosi Mátyás: Aki nincs velünk, az ellenünk van.

Kádár János: Aki nincs ellenünk, az velünk van.

Grósz Károly: Aki ellenünk van, az is velünk van.

Gyurcsány Ferenc: Aki még mindig velünk van, az nincs magánál.

Orbán Viktor: Aki nincs velünk, az nincs is.

Rákosi Mátyás: Aki nincs…

#402145 kosami

Rákosi Mátyás: Aki nincs velünk, az ellenünk van.

Kádár János: Aki nincs ellenünk, az velünk van.

Grósz Károly: Aki ellenünk van, az is velünk van.

Gyurcsány Ferenc: Aki még mindig velünk van, az nincs magánál.

Orbán Viktor: Aki nincs velünk, az nincs is.

A Fidesz-MSZP bosszúja Star Wars átirat

#400949 kosami

_id=annotation_159849&feature=iv

- Melyik a villamos ener…

#400080 Wall street

- Melyik a villamos energiával legjobban ellátott ország?

- ???

- Magyarország. Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése pedig halálos.

- A sok barack közül mel…

#400078 Wall street

- A sok barack közül melyik az elnök?

- ???

- Amelyik napbarnított. :D

Gyurcsány új pártja (ismét) az MSZMP lesz :))

#400061 kosami

A volt miniszterelnök túl modernnek és elfajultnak találta a Magyar Szocialista Pártot és úgy érzi, a múlt újraidézésével megfoghatja a magyar lakosságot.

„Ha a Fidesz bezsákolta Pozsgayt, én miért ne mehetnék rá az MSZMP-re?” – tette fel a költői kérdést.

„Jó a márkanév, negyven évnyit bizonyított és államadósság-felhalmozás tekintetében a többi párt sem jobb. Most úgyis tüntetnek a szakszervezetek és pocsék egyszerű dolgozónak lenni, én pedig azt tűztem ki célomnak magamul, hogy ütőképes parlamenti képviseletet biztosítsak nekik.”

Amikor arról kérdezték, hogy lát-e lehetőséget az MSZP-vel való együttműködésre, a következőket válaszolta: „Amíg a Fidesz elleni keresztes hadjáratról van szó, simán – de ha az MSZMP kormányra kerül, nem fog leállni a szocialistákkal. Mármint, izé… a velük, na. A szegfűvel van bajom, igazából csak ennyi a lényeg.”

A Fidesz soraiban nevetségesnek tartják az ötletet. „Mi lesz még itt, Vona átkeresztelteti magát Szálasivá vagy valami?” – viccelt egy neve elhallgatását kérő kormánypárti politikus.

Semjén Zsolt elítélte Gyurcsány ötletét. „A múltba nézés soha semmin nem segített. Egyébként még mindig nem adtam fel az ősi magyar vadászszokások megerősítéséről szóló elképzelésemet!”

Nagy kérdés, hogy innentől kezdve a „Kádár népe” és egyéb, az átlag magyar ember intelligenciáját és politikai kérdésekhez való hozzáértését megkérdőjelező, a múltba révedőkön röhögő megjegyzések és megnyilvánulások mely politikai oldalt, mely politikust segíthetik.

A pletykák szerint Gyurcsány Ferenc azt tervezi, hogy Schmuck Andort nevezi ki kulturális miniszternek, valamint Horn Gyulának a „Nemzet Betege” nevet adományozná.

A közvéleménykutatások még nem mérték új szerveződésének népszerűségét.

Arra a kérdésre, hogy diktatúrát akar-e kialakítani, mint amit az MSZMP előző inkarnációja vezetett, dühösen így felelt: „Lárifári! Ne keverjen már össze a Fidesszel! Legvidámabb barakk, mi? Haha!”

http://kepviselofank.postr.hu/gyurcsany-uj-partja-ismet-az-mszmp-lesz

Hajnalban kopognak egy m…

#399743 Áki01

Hajnalban kopognak egy mekkai könyvesbolt ajtaján.

A tulajdonos álmosan nyit ajtót.

- Mit akar?

- Korán van?

Re: nincs cím

#399368 Netmaster Előzmény: #399166

Júliusban tényleg 31 van. :)

Bónusz, hogy a 31 napos június után július elcsúszott egy nappal, csak augusztusban tették helyre. Izgalmas lehet egy napon írni július 31-ét és augusztus 1-ét is. :)