Re: nincs cím
Atesz11 Előzmény: #403554-Nem is voltam berúgva!
-Komolyan mondod?
-Miért?
-A földhöz vágtad a hörcsögömet, azt kiabáltad: Pikachu téged választalak!
-Bebújtál a szekrénybe és legalább egy órát kiabáltad, hogy az átjáró Narniába nem működik!
-Utána ordítottál az autómra: Optimus, tudom hogy te vagy az, alakulj át!
-Majd kiengedted a medencét, hogy keresed Némót, és hazafelé átöleltél egy hajléktalant, mondva: Dumbledore, te élsz?