Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Atesz11 Előzmény: #403554

-Nem is voltam berúgva!

-Komolyan mondod?

-Miért?

-A földhöz vágtad a hörcsögömet, azt kiabáltad: Pikachu téged választalak!

-Bebújtál a szekrénybe és legalább egy órát kiabáltad, hogy az átjáró Narniába nem működik!

-Utána ordítottál az autómra: Optimus, tudom hogy te vagy az, alakulj át!

-Majd kiengedted a medencét, hogy keresed Némót, és hazafelé átöleltél egy hajléktalant, mondva: Dumbledore, te élsz?