Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#396712 pepe01 Előzmény: #396707

Amikor nagy dózisban olvasok pocskondiázó szöveget, egy idő után már csak nevetek rajta.

Re: nincs cím

#396625 pepe01 Előzmény: #396619

Érdemes beleolvasni, folyamatosan megy a szájkarate odaát.

És looser pont egy csajt pocskondiázik!

Szörnyű hova süllyednek az emberek! :(

Re: nincs cím

#396609 pepe01 Előzmény: #396572

Szánalmas veszekedés a Portfolio Richter topikban.

Looserrichteres csinálja a műsort, talán itt is be van regisztrálva.

Megérdemelné, hogy herceg innen is kirakja.

Melyik a kakukktojás? a…

#396572 Fornit

Melyik a kakukktojás?

a. - Strucctojás

b. - Tyúktojás

c. - Kakukktojás

d. - Traktor

Re: Lazy cat on treadmill

#394965 ikszf Előzmény: #394666

hatalmas !!

és a végén ahogy elgondolkodik a piros és kék karikákon... :)

Re: nincs cím

#394951 _pda_ Előzmény: #394795

áááááááááááááááááááá, gyilkos :DD

ezek a csákó cerkáját akarják kiénekelni a gatyájából? :DDD

a fickó sz@rbarna haja különösképpen tetszik

Re: nincs cím

#393728 Wall street Előzmény: #393723

Öreg bácsi sétál egy nagyon ronda kutyával. Szembe jön vele egy kigyúrt kopasz "értelmiségi" egy pitbullal.

- Bátyám! Fogadjunk, hogy a kutyám megeszi a magáét! Fogadnak, bácsi kutyája 3 másodperc alatt elintézi a pitbullt.

- Bátyám! 100 forintért megveszem a kutyáját!

- Fiam, ez a kutya 200000 forintomba van.

- Ez? Miért?

- Hát, 20000 volt a krokodil, 180000 a plasztikai műtétje.

Re: nincs cím

#393723 Wall street Előzmény: #393719

- Mi a különbség a barátnő és a feleség között?

- 40 kiló.

- És mi a különbség a férj és a szerető között?

- 40 perc.

:D