Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

pepe01 Előzmény: #396619

Érdemes beleolvasni, folyamatosan megy a szájkarate odaát.

És looser pont egy csajt pocskondiázik!

Szörnyű hova süllyednek az emberek! :(