Re: nincs cím 2011. július 1. 15:56 pepe01 Előzmény: #396619 Érdemes beleolvasni, folyamatosan megy a szájkarate odaát. És looser pont egy csajt pocskondiázik! Szörnyű hova süllyednek az emberek! :(