C
C
traktor? :)
Amikor nagy dózisban olvasok pocskondiázó szöveget, egy idő után már csak nevetek rajta.
Valahol kikell engedni a gőzt:)
Érdemes beleolvasni, folyamatosan megy a szájkarate odaát.
És looser pont egy csajt pocskondiázik!
Szörnyű hova süllyednek az emberek! :(
Ja , vannak beszólások XD
Mi baja? Esni készül a ricsi?:D Mindenhonnan pepe:)
Szánalmas veszekedés a Portfolio Richter topikban.
Looserrichteres csinálja a műsort, talán itt is be van regisztrálva.
Megérdemelné, hogy herceg innen is kirakja.
Melyik a kakukktojás?
a. - Strucctojás
b. - Tyúktojás
c. - Kakukktojás
d. - Traktor
hatalmas !!
és a végén ahogy elgondolkodik a piros és kék karikákon... :)
áááááááááááááááááááá, gyilkos :DD
ezek a csákó cerkáját akarják kiénekelni a gatyájából? :DDD
a fickó sz@rbarna haja különösképpen tetszik
Öreg bácsi sétál egy nagyon ronda kutyával. Szembe jön vele egy kigyúrt kopasz "értelmiségi" egy pitbullal.
- Bátyám! Fogadjunk, hogy a kutyám megeszi a magáét! Fogadnak, bácsi kutyája 3 másodperc alatt elintézi a pitbullt.
- Bátyám! 100 forintért megveszem a kutyáját!
- Fiam, ez a kutya 200000 forintomba van.
- Ez? Miért?
- Hát, 20000 volt a krokodil, 180000 a plasztikai műtétje.
- Mi a különbség a barátnő és a feleség között?
- 40 kiló.
- És mi a különbség a férj és a szerető között?
- 40 perc.
:D