Ha tényleg bedobják azt az 1295 db-ot, akkor mindjárt rés töltéssel indul a nap kint, 9.96-ig mindössze 2100 db figyel, ezért egyből pattanhat is egy szép nagyot felfelé.
Ha tényleg bedobják azt az 1295 db-ot, akkor mindjárt rés töltéssel indul a nap kint, 9.96-ig mindössze 2100 db figyel, ezért egyből pattanhat is egy szép nagyot felfelé.
Köszi!
A fordított fej-váll jelenleg itt tart kint:
http://www.imagebam.com/image/c82d99126165495
A magyarról nem tudok képet adni, Markersem már nincs, de a kintit itt lehet alaposan megnézni többféle felbontásban.
http://www.zonebourse.com/ORCO-PROPERTY-GRP-5263/analyse_technique-plein/&plein=1
Köszi a privit, ezzel a charttal válaszolok itt.
Berakta Halig a chartját, azon nyomban felraktam magamnak egy emelkedő csatit, abban egy elliott jellegű felfutást, de csak a jellege az, mert a középső hullám elég gyenge, így nem tekintem annak, de nekem a jellegek sokat mondanak, most egyelőre felfutásilag, korrekciós hulláma nem érdekel.
20MA elérése, bevárása reális elképzelés.
Minden egyes beszűkűlés egy csökkenő ék jellegű számomra, amiből mind felfele néz ki, az utolsó is, ebben meg tulak benneteket erősíteni, de hogy az árfolyam is azt fogja csinálni, azt nem tudom.. de úgy tűnik, hogy igen, 20MA bevárás, majd pattincs fel tovább.
http://postimage.org/image/2ht57ff9g/
Jó lenne megnézni hol tart a fordított fej-váll.
Elvileg felfelé kéne kitörnie a háromszögből.
Kint is ennyire unatkoznak? :)
15:29:12 9.4 268
15:29:12 9.4 278
15:29:12 9.4 454
15:20:04 9.36 810
15:20:04 9.36 223
15:20:03 9.36 223
15:20:03 9.36 223
15:20:02 9.36 223
15:20:02 9.36 223
15:20:02 9.36 223
15:20:01 9.36 223
15:20:01 9.36 223
15:20:00 9.36 223
15:20:00 9.36 223
15:20:00 9.36 177
15:19:54 9.36 46
15:19:54 9.36 34
15:19:53 9.36 189
15:19:53 9.36 223
15:19:43 9.36 223
15:19:42 9.36 63
15:19:41 9.36 160
15:19:41 9.36 223
15:19:40 9.36 223
15:19:40 9.36 223
15:19:40 9.36 223
15:19:39 9.36 223
15:19:39 9.36 223
15:19:38 9.36 223
15:19:38 9.39 231
15:19:38 9.36 223
Ez is korrekt..
annyi az észrevételem, hogy nem emelkedő háromszög, hanem szimetrikus, ez nagyon fontos, ha valakinek azt mondod, hogy emelkedő akkor csutkára tudja, hogy abból felfele kitörés várható, szimetrikusból le is törhet, de tényleg trend irányába várnám én is egyébként, ezért majdnem mindegy, de nem emelkedő háromszög az tutkó ,-)
Minden esetre nagyon örülök, hogy vannak ilyen jó kis elemző kollegák, mert a blukban nemigen kapok senkitől számomra értékes chartot, hszt.
Itt tetszenek az új dolgok ,-)
Hízik az eladói, ilyenkor szokott jönni egy öntés vagy legalábbis egy lefelé kör.
Az már nem kell.
Muszáj volt vennem piacin is, mert amennyi nekem kell a szabaduláshoz, annyit nem fog jótékonyságból beborítani ez az R2D2 jó áron. :)
Akkor engem szidhatsz, én voltam. Kínálta magát már órák óta. Gondoltam, magamévá teszem, ha nem kell senkinek.
Ettől még meglehet a 2460 is, hosszú még a nap. Közben újra lehet venni 2500-ért, de nekem már nem kell. A maradékot csak alatta vagyok hajlandó beszerezni.
Valaki már ki is kapta a 2500at :)
Mára így nem lesz meg aza 2460 :S :D
Na én lépek!
Húzzátok fel vagy 2700-ig, hogy az egyenlegem jól mutasson! :D
Jó hétvégét Nektek!
Csak aztán nehogy f*sás legyen a vége. :D
Azért a 20 napos érintését én még nem zárnám ki (aminek jövő hét vége felé már 9.1-9.12 körül kéne lennie).
Robot koma csinálhatna egy stop vadászatot 2430-ig, díjaznám. Merjünk nagyokat álmodni! :D Távolról nézve egyre csinosabb ez a fordított fej-váll, szépen megy a rajzóra.
Kitörés előtt egészségesen hatna az emésztő rendszeremre, ha érintené az alsó az alulról felfele törő vonalkát :))