Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #367570Köszi a privit, ezzel a charttal válaszolok itt.
Berakta Halig a chartját, azon nyomban felraktam magamnak egy emelkedő csatit, abban egy elliott jellegű felfutást, de csak a jellege az, mert a középső hullám elég gyenge, így nem tekintem annak, de nekem a jellegek sokat mondanak, most egyelőre felfutásilag, korrekciós hulláma nem érdekel.
20MA elérése, bevárása reális elképzelés.
Minden egyes beszűkűlés egy csökkenő ék jellegű számomra, amiből mind felfele néz ki, az utolsó is, ebben meg tulak benneteket erősíteni, de hogy az árfolyam is azt fogja csinálni, azt nem tudom.. de úgy tűnik, hogy igen, 20MA bevárás, majd pattincs fel tovább.
http://postimage.org/image/2ht57ff9g/
Jó lenne megnézni hol tart a fordított fej-váll.