Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #367456Akkor engem szidhatsz, én voltam. Kínálta magát már órák óta. Gondoltam, magamévá teszem, ha nem kell senkinek.
Ettől még meglehet a 2460 is, hosszú még a nap. Közben újra lehet venni 2500-ért, de nekem már nem kell. A maradékot csak alatta vagyok hajlandó beszerezni.