Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Ha tényleg bedobják azt …

#367870 zeeh_

Ha tényleg bedobják azt az 1295 db-ot, akkor mindjárt rés töltéssel indul a nap kint, 9.96-ig mindössze 2100 db figyel, ezért egyből pattanhat is egy szép nagyot felfelé.

Re: nincs cím

#367666 Hathor Előzmény: #367570

Köszi a privit, ezzel a charttal válaszolok itt.

Berakta Halig a chartját, azon nyomban felraktam magamnak egy emelkedő csatit, abban egy elliott jellegű felfutást, de csak a jellege az, mert a középső hullám elég gyenge, így nem tekintem annak, de nekem a jellegek sokat mondanak, most egyelőre felfutásilag, korrekciós hulláma nem érdekel.

20MA elérése, bevárása reális elképzelés.

Minden egyes beszűkűlés egy csökkenő ék jellegű számomra, amiből mind felfele néz ki, az utolsó is, ebben meg tulak benneteket erősíteni, de hogy az árfolyam is azt fogja csinálni, azt nem tudom.. de úgy tűnik, hogy igen, 20MA bevárás, majd pattincs fel tovább.

http://postimage.org/image/2ht57ff9g/

Jó lenne megnézni hol tart a fordított fej-váll.

Re: nincs cím

#367514 zeeh_ Előzmény: #367471

Elvileg felfelé kéne kitörnie a háromszögből.

Kint is ennyire unatkoznak? :)

15:29:12 9.4 268

15:29:12 9.4 278

15:29:12 9.4 454

15:20:04 9.36 810

15:20:04 9.36 223

15:20:03 9.36 223

15:20:03 9.36 223

15:20:02 9.36 223

15:20:02 9.36 223

15:20:02 9.36 223

15:20:01 9.36 223

15:20:01 9.36 223

15:20:00 9.36 223

15:20:00 9.36 223

15:20:00 9.36 177

15:19:54 9.36 46

15:19:54 9.36 34

15:19:53 9.36 189

15:19:53 9.36 223

15:19:43 9.36 223

15:19:42 9.36 63

15:19:41 9.36 160

15:19:41 9.36 223

15:19:40 9.36 223

15:19:40 9.36 223

15:19:40 9.36 223

15:19:39 9.36 223

15:19:39 9.36 223

15:19:38 9.36 223

15:19:38 9.39 231

15:19:38 9.36 223

Re: nincs cím

#367471 Hathor Előzmény: #367399

Ez is korrekt..

annyi az észrevételem, hogy nem emelkedő háromszög, hanem szimetrikus, ez nagyon fontos, ha valakinek azt mondod, hogy emelkedő akkor csutkára tudja, hogy abból felfele kitörés várható, szimetrikusból le is törhet, de tényleg trend irányába várnám én is egyébként, ezért majdnem mindegy, de nem emelkedő háromszög az tutkó ,-)

Minden esetre nagyon örülök, hogy vannak ilyen jó kis elemző kollegák, mert a blukban nemigen kapok senkitől számomra értékes chartot, hszt.

Itt tetszenek az új dolgok ,-)

Re: nincs cím

#367470 zeeh_ Előzmény: #367467

Hízik az eladói, ilyenkor szokott jönni egy öntés vagy legalábbis egy lefelé kör.

Re: nincs cím

#367467 zeeh_ Előzmény: #367465

Az már nem kell.

Muszáj volt vennem piacin is, mert amennyi nekem kell a szabaduláshoz, annyit nem fog jótékonyságból beborítani ez az R2D2 jó áron. :)

Re: nincs cím

#367457 zeeh_ Előzmény: #367456

Akkor engem szidhatsz, én voltam. Kínálta magát már órák óta. Gondoltam, magamévá teszem, ha nem kell senkinek.

Ettől még meglehet a 2460 is, hosszú még a nap. Közben újra lehet venni 2500-ért, de nekem már nem kell. A maradékot csak alatta vagyok hajlandó beszerezni.

Re: nincs cím

#367447 hAliG Előzmény: #367408

Na én lépek!

Húzzátok fel vagy 2700-ig, hogy az egyenlegem jól mutasson! :D

Jó hétvégét Nektek!

Re: nincs cím

#367408 zeeh_ Előzmény: #367406

Csak aztán nehogy f*sás legyen a vége. :D

Azért a 20 napos érintését én még nem zárnám ki (aminek jövő hét vége felé már 9.1-9.12 körül kéne lennie).

Robot koma csinálhatna egy stop vadászatot 2430-ig, díjaznám. Merjünk nagyokat álmodni! :D Távolról nézve egyre csinosabb ez a fordított fej-váll, szépen megy a rajzóra.

Re: nincs cím

#367406 Koffein Előzmény: #367399

Kitörés előtt egészségesen hatna az emésztő rendszeremre, ha érintené az alsó az alulról felfele törő vonalkát :))