Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #367399Ez is korrekt..
annyi az észrevételem, hogy nem emelkedő háromszög, hanem szimetrikus, ez nagyon fontos, ha valakinek azt mondod, hogy emelkedő akkor csutkára tudja, hogy abból felfele kitörés várható, szimetrikusból le is törhet, de tényleg trend irányába várnám én is egyébként, ezért majdnem mindegy, de nem emelkedő háromszög az tutkó ,-)
Minden esetre nagyon örülök, hogy vannak ilyen jó kis elemző kollegák, mert a blukban nemigen kapok senkitől számomra értékes chartot, hszt.
Itt tetszenek az új dolgok ,-)