Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #367465

Az már nem kell.

Muszáj volt vennem piacin is, mert amennyi nekem kell a szabaduláshoz, annyit nem fog jótékonyságból beborítani ez az R2D2 jó áron. :)