Re: nincs cím 2011. április 1. 13:32 zeeh_ Előzmény: #367465 Az már nem kell. Muszáj volt vennem piacin is, mert amennyi nekem kell a szabaduláshoz, annyit nem fog jótékonyságból beborítani ez az R2D2 jó áron. :)