Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Re: nincs cím

#367388 hAliG Előzmény: #367385

60 percesen van egy leszorító is 03.25-e óta, így szépen egy emelkedő háromszögben mozog most!

Re: nincs cím

#367385 hAliG Előzmény: #367383

Így van, közben húzogattam Fibokat is, és nekem 2460-ra jön ki, hogy az alá nem nagyon kellene már lenéznie!

Re: nincs cím

#367383 Koffein Előzmény: #367376

Nem is kellene mennie, de Én abból indulok ki, hogy ha leküldik a résig, akkor ott lesz egy kis mini harc, ahonnét pattanni fog (elviekben), ha itt is leküldik, akkor az itt 266 ft-al számolva 2440 környéke. Átlag 15-20ft-os különbségek számolva 2450-2460as eredmény jön nekem ki. Talán ha a robot is úgy akarja...

Re: nincs cím

#367369 Koffein Előzmény: #367363

Hát ez az. :)

Megtréfálhatnának minket egy rés betöltéssel, meg itthon 1k-s öntéssel :D

Re: nincs cím

#367363 hAliG Előzmény: #367354

Nem hiányzott a zöldség, de hát ez van :)

200db volt neki, amit 2050Ft-ért vett, majd ~2600 környékén dobott.

Gondolom hasonló tételt akar visszaszerezni.

tudja valaki, hogy a pf.…

#367354 Koffein

tudja valaki, hogy a pf.oson vinnyogó zellernek mekkora pozija van? a stílusa egy kicsit kiverte a biztosítékot :)

Re: nincs cím

#367139 zeeh_ Előzmény: #367137

Óráson érdekes a kinti, 20 napos és bolli alsó között ingázik.

A különbség eltűnt. Most kéne legyalázniuk 9.1-re és betölteni a rést, talán kapnánk jó áron.

9.33 (~2485)

Re: nincs cím

#367137 hAliG Előzmény: #367131

Most egy árban van a kinti meg az itthoni nagyjából.

Szerintem 2-3 napnál hosszabb ideig nem lehet nagy különbség a két árfolyam között.

Keresgéltem, de nem találtam erre vonatkozó szabályzatot.

De általában ennyi idő elteltével robot pajti mindig egymáshoz igazítja az árfolyamokat.

Re: nincs cím

#367131 zeeh_ Előzmény: #367128

Nem megszállott, csak az általad korábban beírt link most nem működik. Csak kíváncsi voltam, hogy hol tartanak a srácok.

2500-on adagolja robot pajti, gyanús. Ebből 2500 alatti régió lesz napokon belül.

Re: nincs cím

#367104 zeeh_ Előzmény: #367087

Ha valami nem megy lefelé, akkor menni fog felfelé.

Öntse már le 2440-ig, oszt' befogom a számat. :D

Tök úgy viselkedik ez a 2500, mint a 2200-as nem is oly rég.

Re: nincs cím

#367102 Koffein Előzmény: #367095

legyen biznisz 450em is eladni, majd kgy körül amúgy is tépni fogják felfele... vagyis elviekben...

Re: nincs cím

#367095 zeeh_ Előzmény: #367091

Eladó a menyasszony!

410 db 2500-on

Vettem egy kicsit, hogy kerek legyen a darabszám. Most már önthetné lefelé.

Csak nem sávot váltunk egyúttal és beállunk 2400-2500 közé? Az látszik, hogy a robotnak 2500-ig biznisz eladni.