Mivel a kinti a fo piac, ezert sztem eleg eros veteli jelzes lenne, ha ott nem toltene be a rest. Ugyanakkor elegge letapadt ra, ami inkabb a annak a jele, h. be fogja tolteni. Sztem jovo heten kapunk valaszt.
Mivel a kinti a fo piac, ezert sztem eleg eros veteli jelzes lenne, ha ott nem toltene be a rest. Ugyanakkor elegge letapadt ra, ami inkabb a annak a jele, h. be fogja tolteni. Sztem jovo heten kapunk valaszt.
Ahogy a kinti charton is be van jelölve, ~9,24 alá nem nagyon adja.. azon "pattog".
Tamaszrol altalaban pattanni szokott egy papir, de ez most meg nem azt csinalja... Szoval van ra eselyed.
Rés itthon betöltve.
2495
Ft bika lett, 265.88
Ha követné a 9.2-t, az már 2435 vidéke.
Meglátjuk, de azért még nem adom fel. :) Van idő a játékra április végéig.
Ez a 3. nap, hogy nagyon egy szinten oldalaz kint, de a rést meg épp nem tölti be.
Igen.. mert azt az 1000db-ot a robot dobta be (megérte neki addig a szintig bedobni.. tegnap kint kapott olcsóbban)
Büfik nem nagyon dobálják, szvsz ha a robot nem önt, akkor nagyobb tétel nem fog 2500 alá beszóródni.
Az a kérdés, hogy a roboton kívül, van-e még eladó pakkocska?
Első mini pakkos ajánlatom már látszik a földszinten. :)
A többihez még le kéne menni az alagsorba. :)
Ft lassan átlép a 265-ös tartományba.
Legalább itthon úgy fest, hogy 2485ig üres a könyv, csak így tovább oszt csak lentebb jön 50-60pontocskát...
20 napos 8.98, holnap már 9.02 lehet.
Egyelőre nagyon úgy fest, hogy a 20 napos fogja utolérni az árfolyamot, de ezt még korai így kijelenteni, mert van 4 hét a kgy-ig, így addig mehet a játék/oldalazás/limbó-hintó az árfolyammal, de nekem most így tűnik. Itt fog oldalazgatni, míg egy szép napon be nem tölti kint a rést. 9 alá nem várnám kint, de még mehet, ha valami gebasz történik megint a nagyvilágban, amire öntöde indul mindenben.
2500-hoz képest 50 nekem elég. :)
9.26 (2475 vidéke kint), hátha megérkezik az első mini csomag mindjárt.
Íme a kicsike:
http://www.imagebam.com/image/e3ce17125886996
20 naposig mindig lement a rallyk előtt. Április végéig hír nem várható, így addig oldalazással, csorgással telhetnek a napok, míg el nem éri megint szerintem.
Alakulunk. :)
http://www.zonebourse.com/ORCO-PROPERTY-GRP-5263/analyse_technique-plein/&plein=1
Itt meg tudod nézni alaposan.
Magyar chartot felejtsd el, mert úgy is az lesz nálunk/cseheknél/lengyeleknél is, ami kint a franciáknál. Célár változatlanul 12 euro vidéke május végéig.