Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#367089 akpo7 Előzmény: #367088

Mivel a kinti a fo piac, ezert sztem eleg eros veteli jelzes lenne, ha ott nem toltene be a rest. Ugyanakkor elegge letapadt ra, ami inkabb a annak a jele, h. be fogja tolteni. Sztem jovo heten kapunk valaszt.

Re: nincs cím

#367087 hAliG Előzmény: #367077

Ahogy a kinti charton is be van jelölve, ~9,24 alá nem nagyon adja.. azon "pattog".

Re: nincs cím

#367077 akpo7 Előzmény: #367068

Tamaszrol altalaban pattanni szokott egy papir, de ez most meg nem azt csinalja... Szoval van ra eselyed.

Re: nincs cím

#367054 zeeh_ Előzmény: #367040

Rés itthon betöltve.

2495

Ft bika lett, 265.88

Ha követné a 9.2-t, az már 2435 vidéke.

Re: nincs cím

#367040 zeeh_ Előzmény: #367038

Meglátjuk, de azért még nem adom fel. :) Van idő a játékra április végéig.

Ez a 3. nap, hogy nagyon egy szinten oldalaz kint, de a rést meg épp nem tölti be.

Re: nincs cím

#367038 hAliG Előzmény: #367033

Igen.. mert azt az 1000db-ot a robot dobta be (megérte neki addig a szintig bedobni.. tegnap kint kapott olcsóbban)

Büfik nem nagyon dobálják, szvsz ha a robot nem önt, akkor nagyobb tétel nem fog 2500 alá beszóródni.

Re: nincs cím

#367030 zeeh_ Előzmény: #367028

Első mini pakkos ajánlatom már látszik a földszinten. :)

A többihez még le kéne menni az alagsorba. :)

Ft lassan átlép a 265-ös tartományba.

Re: nincs cím

#367028 Koffein Előzmény: #367016

Legalább itthon úgy fest, hogy 2485ig üres a könyv, csak így tovább oszt csak lentebb jön 50-60pontocskát...

Re: nincs cím

#367016 zeeh_ Előzmény: #366978

20 napos 8.98, holnap már 9.02 lehet.

Egyelőre nagyon úgy fest, hogy a 20 napos fogja utolérni az árfolyamot, de ezt még korai így kijelenteni, mert van 4 hét a kgy-ig, így addig mehet a játék/oldalazás/limbó-hintó az árfolyammal, de nekem most így tűnik. Itt fog oldalazgatni, míg egy szép napon be nem tölti kint a rést. 9 alá nem várnám kint, de még mehet, ha valami gebasz történik megint a nagyvilágban, amire öntöde indul mindenben.

Re: nincs cím

#366978 zeeh_ Előzmény: #366977

2500-hoz képest 50 nekem elég. :)

9.26 (2475 vidéke kint), hátha megérkezik az első mini csomag mindjárt.

Re: nincs cím

#366971 Hathor Előzmény: #366959

Üdv. emberek! Na hogyan állunk azzal a fordított fej-vállal?

Nem néztem azóta.. belefér ez a visszateszt benne? Kezd érdekelni ez a papír, nem tudtam, hogy kint is kereskednek vele így érdekesebbé vált számomra.